Türkçe Yama

Red Dead Redemption 2 modu Meksika bölgesini açıyor

Red Dead Redemption 2 modu Meksika bölgesini açıyor, Oyun severler için Red Dead Redemption 2 modu Meksika bölgesini açıyor ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Red Dead Redemption 2 modu Meksika bölgesini açıyor ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Red Dead Redemption 2 modu Meksika bölgesini açıyor

Bir Nexus mod kullanıcısının farklı modları bir araya getirip derleyerek oluşturduğu ve kısa bir sürede popülerleşen Red Dead Redemption 2 modu, oyunda ulaşılamayan Meksika bölgesini oyunculara açıyor. Red Dead Redemption’ın hikayesinde mühim bir yer kaplayan ve açık olan Meksika bölgesi, ikinci oyunda kullanılmıyor. Lakin tabi ki önceden, Red Dead Online ve oyunun tek kişilik versiyonunda belli açıkları tercih ederek Meksika bölgesine geçenler olmuştu.

Red Dead Redemption 2 modu paketi oyuncular içinde popülerleşmeye başladı

Red Dead Redemption 2 piyasaya çıktığından beri farklı mod yapımcıları Meksika’yı parça parça oyuna ekliyorlar. Siemreaper adındaki mod yapımcısı, Nexus Mods’a yüklediği megapack ile, senelerdır ayrı ayrı geliştirilen Meksika modlarını tabiri caizse yapboz gibi birleştirerek bir “Dev Meksika Modu” oluşturmuş.

Red Dead Redemption 2 modu

Siemreaper’ın koleksiyonu, RedMaxBR, SergeantJoe, AClassySliceOfToast gibi mod yapımcılarının farklı modlarını birleştiriyor. Bahsi geçen modlar, oyunun belirli ayarlarının baştan yazılmasından, Meksika bölgesine geçmenizi sağlayacak bir köprüye kadar farklı özellikler içeriyor.

Meksika bölgesini merak edip bu modu indirmeye karar verirseniz düşüncenizde bulunması gereken bir detay var. Bu mod her ne kadar uzun süredir araştırılan bir yeri oyunculara açıyor olsa da, içinde “gerçek bir oynanış” barındırmıyor olabilir,  neticede yalnızca farklı modların bir araya getirilmiş halinden ibaret.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu