Red Ball Super Run Para Hileli MOD APK [v1.2.2] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Red Ball Super Run Para Hileli MOD APK [v1.2.2] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak FDG Entertainment GmbH & Co.KG tarafından yayınlanan 192MB boyutundaki Red Ball Super Run Para Hileli MOD APK [v1.2.2] indirme linkini sizler için paylaştık. Red Ball Super Run Para Hileli MOD APK [v1.2.2] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Red Ball Super Run Para Hileli MOD APK [v1.2.2] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Red Ball Super Run Para Hileli MOD APK [v1.2.2]

Red Ball Super Run Para Hileli MOD APK [1.2.2] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyun farklı olmadığı için üretici, oyunun daha fazla öne çıkmasına yardımcı olmak için bazı heyecan verici özellikleri güncelledi.

Red Ball Super Run 1.2.2 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Güçlendirici hilesi
  2. Sınırsız Canlandırma hilesi
  3. Reklamsız

Not: Booster, Booster Sekmesinden Alınacak ve Sınırsız Almak için Ücretsiz Hediye Booster Seçecektir.

Red Ball Super Run, insanlar bundan söz ettiğinde hemen klasik ve ünlü bir oyun olan Subway Surf’i düşündükleri, tanıdık sonsuz koşu türüne sahip bir oyundur. Oyun farklı olmadığı için üretici, oyunun daha fazla öne çıkmasına yardımcı olmak için bazı heyecan verici özellikleri güncelledi. Ve belki de onu seven ve bir çok olumlu geri bildirim bırakan bir çok oyuncuyu kendine çekerek iyi bir iş çıkardılar.

Red Ball Super Run v1.2.2 MOD APK

Daha önce Subway Surf oynadıysanız, o zaman kesinlikle bu oyuna gelmek, oynama şekli ve deneyime yeni başlayanlar için çok garip değil. İlk düzeylerle, Red Ball Super Run, en basitten en karmaşığa kadar basit bir şekilde bilinmesi için bazı talimatlar verecektir. Ve bir süre oynamaya alıştıktan sonra gerçekten fazla profesyonel bir biçimde oynayacaksın.

Red Ball Super Run Para Hilesi

Bu oyuna gelirken, eskisi gibi tren raylarında koşmak zorunda kalmadan tatlı kırmızı bir süper kahraman topuna dönüşecek ve bir çok değişik yer seçeneğine sahip olacaksınız. Sonsuz yollarda koşmaya ekranlara geleceksınız ve görev yolda yaşanan önüne geçerden kaçınmaktır ve bunlar her şey olabilir. Temelde bulabileceğiniz birkaç eşya olacak ve bunlar gücü artırmaya yardım edeceklar.

Red Ball Super Run Hile Apk

Üretici, önceki bazı oyunları kopyalamak istemedikleri yahut oyuncular için çok sıkıcı oldukları için diğer bazı çekici özellikleri güncelledi. Red Ball Super Run’da size harika deneyimler yaşatmayı vaat eden şehir, fabrika, liman ve metro gibi seçebileceğiniz daha fazla yer olacak. Becerilerinizi ve çevikliğinizi göstermeniz için her konum değişik bir meydan okuma olacaktır.

Red Ball Super Run apk indir

Göz ardı edemeyeceğiniz bir başka harika özellik de patron savaş modudur, özellikle aşırıdır, bu yüzden yine de dikkatli olmalısınız. Oldukça uzun bir mesafeyi yüksek bir puanla koştuğunuzda, patronlar aniden yolda belirmeye başlar ve sürekli olarak size ateş eder. Bu noktada, yalnızca en yüksek kaçma becerilerinizi tercih ederek kaçmanın yollarını bulacaksınızdır.

Red Ball Super Run indir (MOD, Boost Hilesi)

Bir önceki android oyun

Rock Crawling APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın