Programlar

Reallusion Cartoon Animator İndir – Full 4.5.3306.1 + PACK

Reallusion Cartoon Animator İndir – Full 4.5.3306.1 + PACK, Program ve oyun sitemizde Reallusion Cartoon Animator İndir – Full 4.5.3306.1 + PACK ile alakalı bilgileri veriyoruz. Reallusion Cartoon Animator İndir – Full 4.5.3306.1 + PACK ile alakalı tüm detaylar yazımızda..

Reallusion Cartoon Animator İndir – Full 4.5.3306.1 + PACK


Reallusion Cartoon Animator İndir – Full 4.5.3306.1 + PACK

Reallusion Cartoon Animator ile, kendi yüz mimiklerinizden oluşturduğunuz fotoğrafları Animasyon’lu bir Karaktere dönüştürmenizi sağlayan çok kuvvetli bir 2D yazılım programıdır.

şeklen şekle değişen ifadelerinizi kişiselleştirip, gerçek zamanlı olarak yarattığınız kişiliği test edebilir. sesinizden dudak animasyonu geliştirerek. 3D paralaks sahneleri yapabilir, 2D grafik efektler tasarlayarak. oluşturmuş olduğunuz kişiliği özelleştirebilir. geniş araç yelpazesine sahip Reallusion Cartoon Animator programın içerik özelliğinden yararlanarak. hayalinizdeki ÇizgiKarakteri oluşturabilirsiniz.

böylelikle tasarımınızı OBS / XSplit / FFSplit canlı yayın araçlarıyla uyumlu çalışan Twitch / YouTube / Mixer /Facebook Live gibi popüler sosyal platform platformu üzerinden paylaşarak. sanatınızı binlerce birinin görmesini sağlayabilirsiniz.


*Sistem Gereksinimleri*

İşletim Sistemi: yalnızca 64 bit için Windows 7 SP1 / 8 / 10

İşlemci: çift çekirdekli ve üzeri

Bellek: 4 gb ve üstü

Sabit Disk: 10 gb ram ve üzeri

Ekran Kartı: Nvidia GeForce 9800 GX2 / ATI Radeon HD 4890 ve üstü

Video Belleği İçin: 1 gb ram ve üzeri

  • Alternatif Link 1
  • Alternatif Link 2
  • Alternatif Link 3

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu