Real Driving 2 Para Hileli MOD APK [v1.02] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Real Driving 2 Para Hileli MOD APK [v1.02] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Yunbu Racing tarafından yayınlanan 325MB boyutundaki Real Driving 2 Para Hileli MOD APK [v1.02] indirme linkini sizler için paylaştık. Real Driving 2 Para Hileli MOD APK [v1.02] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Real Driving 2 Para Hileli MOD APK [v1.02] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Real Driving 2 Para Hileli MOD APK [v1.02]

Real Driving 2 Para Hileli MOD APK [1.02] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Dünyanın en iyi spor arabaları ile şehirlerde dolaşın hız yapın ve trafik kaidelerinı ihlal edin. Hepsi bu oyunda mevcut.

Real Driving 2 1.02 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Motor sporları yarışmalarının tüm ateşli hayranlarına en ilk dakikalara hitap edecek Android platformları için keyifli bir yarış simülatörü.

Real Driving 2 dünyanın en iyi spor arabalarıyla büyük bir metropolün sokaklarında dolaşabilir, drift becerilerinizi test edebilir, aracınızı kendi sürüş tarzınıza göre özelleştirebilir ve arabaların gerçekçi davranışlarının tadını çıkarabilirsiniz.

Real Driving 2 v1.02 MOD APK

Eğitim ve eğitim yarışları, zorluklar ve heyecan verici görevler – tüm bunlar, becerilerinizi olağanüstü yüksekliklere çıkarmanıza izin verecektir.

Bu oyun projesinin en önemli ayırt edici özelliklerinden biri, size konsol oyunlarına kıyasla olağanüstü bir oyun deneyimi yaşatacak bir fizik motorudur.

Real Driving 2 Para Hilesi

Aynı zamanda yalnızca zorlu yarış yarışlarına katılamaz, bunun yanı sıra sürüş ve trafik kaidelerinı da öğrenebilirsiniz.

Unreal Engine 4 motorunda yapılmış modern 3D grafikler, gerçekçi hasar, uygun kontroller, çok sayıda ayar ve ayar seçeneği – bunların hepsini Real Driving 2‘da bulacaksınız.

Real Driving 2 Araba Hilesi

Oyuncuların gerçek bir sürüş deneyimi yaşaması için Real Driving’in bir sonraki sürümüdür. Bu sefer yayıncı size daha da enteresan zorluklar getiriyor. Direksiyon simidini tutarak kokpite oturun ve sonrasında arabayı sinyale göre kontrol edin. Yolda çarpışmamalısın yoksa tekrar oynamak zorunda kalırsın. Ayrıca, bu oyunda polis görünümü yoktur. Her kaza olduğunda, para cezası ödemek yerine arabayı tamir etmek için bir miktar paraya gereksiniminiz var. Araba kullanırken yapılan hatalar için bir öğrenim ücreti gibidir. Emniyet kemeri ile başlayın ve yola çıkın ve yuvarlanın.

Real Driving 2 Hile Apk

Renkli grafikler, yükseltme ile ilgili konuşurken oyuncuların hemen görebildikleri şeydir Real Driving 2 sürüş sırasında, ekran yerine direksiyon simidini çevirerek sürmelisiniz ve sürüş becerilerini daha doğru bir biçimde takdir edecektir. Bu araba yaarışı oyunu, gerçekçi sürüş hislerini seven insanlar içindir.

Real Driving 2 Apk indir

En kaliteli sonuçlarla gerçekleştirmeniz gereken 6 tür görev mevcuttur. Meslekler, Araç Laboratuarları, En İyi Biniciler, Turnuvalar, Taksiler ve Şampiyonaların her birinde bir çok bölüm mevcuttur. Ve her bölümün farklı oyun turları var. Oyunun ortaya koyduğu talimatları takip etmek son derece mühimdir. Bazı durumlarda bi hayli hızlı frenlemeniz yahut yavaşlamanız gerekiyor veya ceza ödeyip oyunu durdurmak zorunda kalacaksınız. Önceki versiyonda yalnızca trafik kaidelerina uymanız yeterli, burada bundan daha fazlasını yapmanız gerekiyor. Otoparklar, bozuk frenler, sis, yoğun saat, … kendi yol tutuşunuza sahip olmanız için son derece gerçekçi durumlar.

Real Driving 2 Altın Hilesi

Her arabanın belirli bir düzey sınırı mevcuttur. Aracınızı da yükseltmeniz gerekecek. Ayrıca her araç aynı genel yapısal özelliklere sahip olup, parça üretip yükseltmeniz için. Motor, Türbin, Direksiyon, Şanzıman, Lastik ve Cımbız. Bu 6 parçayı kurmaya hak kazanmak için yalnızca altın hazırlamanız gerekiyor.

Real Driving 2 indir (MOD, Para Hilesi)

Bir önceki android oyun

Ninja Kurbağa APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın