Real Car Parking HD Mega Hileli MOD APK [v5.9.3] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Real Car Parking HD Mega Hileli MOD APK [v5.9.3] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak olzhass tarafından yayınlanan 204MB boyutundaki Real Car Parking HD Mega Hileli MOD APK [v5.9.3] indirme linkini sizler için paylaştık. Real Car Parking HD Mega Hileli MOD APK [v5.9.3] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Real Car Parking HD Mega Hileli MOD APK [v5.9.3] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Real Car Parking HD Mega Hileli MOD APK [v5.9.3]

Real Car Parking HD Mega Hileli MOD APK [5.9.3] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuların büyük bir dünya çapında sürüş zorlukları ve özgürlük yaşadığı bir oyundur.

Real Car Parking HD 5.9.3 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Araba Hilesi. Arabaların tamamı açıktır.

Real Car Parking HD, oyuncuların büyük bir dünya çapında sürüş zorlukları ve özgürlük yaşadığı bir oyundur. Sürüş stilinin tamamen gerçekçi olduğunu ve oyundaki bir çok değişik durum için uygun olduğunu göreceksiniz. Aynı zamanda, her oyuncu tam anlamıyla para kazanabilir ve bir çok aracın ve çeşitli yükseltme ve dekorasyon öğelerinin kilidini açabilir. Böylelikle tamamen sürükleyici bir sürüş deneyimi yarayacak.

Real Car Parking HD v5.9.3 MOD APK

Bir simülasyon oyununun doğası gereği, oyuncular Real Car Parking HD‘nin sürüş sürecinde gerçeği tamamen hissedebilirler. Birçok değişik sürüş moduna katılacak ve her düzeynin gereksinimlerini tamamlayarak ve belirli bir miktar para kazanarak sürüş kabiliyetinizi göstereceksiniz. Aynı zamanda, eşlik eden kontrol elemanları hayranlık uyandırıyor ve oyunculara kişiselleştirme sunuyor ve çeşitli sürüş durumlarında onlara faydalı oluyor.

Real Car Parking HD Para Hilesi

Diğer sürüş oyunlarına benzer biçimde, oyuncular arabalarını farklı kontrollerle kullanabilecekler ve aynı anda yapmanız gereken bir çok şey gerekiyor. Bundan dolayı arada bir karmaşıklık oyuncuların dikkatini çeker ve onlara bir özgünlük hissi verir. Ayrıca, hareketi optimize etmek için otomobilin vites değiştirme kolunu ve etrafınızdaki öğeleri tanımanıza kolaylık sağlayan bir dizi sensörü de bulacaksınızdır. Zamanla, sizi ne kadar iyi desteklediklerini öğreneceksiniz.

Real Car Parking HD Altın Hilesi

Real Car Parking HD’ye başladığınızda, otoparka hangi düzeyde katılacağınızı bileceksiniz. Önünüzde bir park talebi belirdiğinde ve oyun ekranına gitmek için kabul et’e tıkladığınızda oyun kaideleri basittir. Göreviniz aracınızı önceden belirlenmiş bir alana park etmek ve tabi ki park etmenizi engellemek için her zaman belirli önüne geçer olacaktır. Dolayısıyla bu, oyuncunun sürüş sırasında dikkatli olması gereken bir oyun modu olarak görülebilir.

Real Car Parking HD Araba Hilesi

Sürüşü optimize etmek için vites kolunu sürekli olarak olarak ayarlamanın bunun yanında sensör, çok fazla dikkat çeken bir faktördür. Görevi, ışığın rengine göre belirli bir elementle çarpışma hususunda sizi uyarmak ve doğru park edip etmediğinizi size bildirmektir. Aynı zamanda dar bir alanda bu unsurdan yararlanmak hata yapmamanız için gerekli olacaktır. Şehirde park etmenin bunun yanında farklı arazilere de gidebilirsiniz.

Real Car Parking HD Hile Apk

Seveceğiniz bir diğer mod ise oyuncuların diğer oyuncularla birlikte büyük bir dünyaya gireceği çok oyunculu moddur. Bu modda oyun ekranının içinde özgürce hareket edecek ve dilediğiniz her şeyin keyfini çıkaracaksınız. Aynı zamanda şehrin büyüklüğü heybetli olduğundan her yere ulaşım uzun zaman alacaktır. Bir başka enteresan nokta da dikkatsizce kullanırsanız arabanızın da zarar görmesidir.

Real Car Parking HD Apk indir

Real Car Parking HD’de bir çok değişik türde araba bulacaksınız ve bunların hepsi, keşif ve merakınızı teşvik eden çeşitli özelliklere sahip. Bu oyunun sunduğu şeyleri deneyimlemek ve ondan para kazanmak için zaman ayıracaksınız. Aynı zamanda araçlara, dekorasyonlara ve iç parçaları yükseltmeye çok para harcayacaksınız. Yani müthiş bir araca sahip olduğunuzda, onu yola çıkarmak ve o uzun yollarda sürmek herkesin yapmak isteyeceği bir şeydir.

Real Car Parking HD indir (MOD, Sınırsız Para / Araba Hilesi)

Bir önceki android oyun

World War Warrior APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın