Pure Sniper City Gun Shooting Hileli MOD APK [v500102] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Pure Sniper City Gun Shooting Hileli MOD APK [v500102] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Miniclip.com tarafından yayınlanan 120MB boyutundaki Pure Sniper City Gun Shooting Hileli MOD APK [v500102] indirme linkini sizler için paylaştık. Pure Sniper City Gun Shooting Hileli MOD APK [v500102] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Pure Sniper City Gun Shooting Hileli MOD APK [v500102] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Pure Sniper City Gun Shooting Hileli MOD APK [v500102]

Pure Sniper City Gun Shooting Hileli MOD APK [500102] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir sniper olarak, yalnızca bu silahların başarabileceği özel bir görev için onlara gereksiniminiz var.

Pure Sniper City Gun Shooting 500102 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Dumb Bot : 

    Oyuna başladıktan sonra sol üstteki yuvarlak butona tıklayarak

    aptal botları açma özelliği olan mod menüsünü açın. 

    (ıskalarsanız hareket etmezler, vazifeye başlamadan önce açın)

Pure Sniper City Gun Shooting – Kendinizi gerçek bir keskin nişancı rolünde deneyebileceğiniz ve çeşitli hedefleri ortadan kaldırabileceğiniz bi hayli enteresan bir birinci şahıs nişancı oyunu. Burada testleri başarıyla geçmek için, kusursuz nişan almak ve isabetli atış yapmak için dikkat ve isabetliliği kullanmanız gerekecek. Böylelikle yüzlerce enteresan görevi tamamlamanın bunun yanında rehineleri kurtarabilir ve suçlulardan kurtulabilirsiniz.

Pure Sniper City Gun Shooting v500102 MOD APK

Şehrin sokaklarının gerçekçi yerleri, etkileyici bir silah cephaneliği toplama ve silahlı çatışmayı muhteşem ağır çekimde izleme kabiliyeti sizin için hazırlanmıştır. Ayrıca çevrimdışı modda İnternet bağlantısı olmadan en enteresan oyunun tadını çıkarabilir yahut dünyanın değişik mekanlarinden oyuncularla gerçek zamanlı olarak çok oyunculu PvP savaşlarına katılabilirsiniz. Pure Sniper City Gun Shooting‘de en iyi keskin nişancı olmaya hazır mısınız?

Pure Sniper City Gun Shooting Para Hilesi

Bu, şehrin sokaklarını suçlulardan temizlemek için giden profesyonel bir keskin nişancı olmanız gereken destansı bir birinci şahıs nişancı aksiyon oyunudur. Çeşitli görevleri üstlenin, suçluları avlayın ve yok edin, becerilerinizi geliştirin ve tanınmış bir keskin nişancı olun!

Pure Sniper City Gun Shooting Silah Hilesi

Oyunda çeşitli suçluları yok etmeyi amacında olan çeşitli görevleri yerine getirmeniz gerekiyor. Kahramanınız, her seferinde yeni bir vazifeye çıkan profesyonel bir keskin nişancı. Görevin kısa bir açıklamasını ve hedefiniz ile ilgili temel bilgileri aldıktan sonra, onu izlemeniz ve etkisiz hale getirmeniz gerekir. En isabetli vuruşlar için daha fazla ödül alacaksınız ve zamanla düzeynizi artıracaksınız.

Pure Sniper City Gun Shooting Elmas Hilesi

Siz ilerledikçe kilidi açılabilen çeşitli silahlar emrinizde olacak – keskin nişancı, tabanca, pompalı tüfek, hafif makineli tüfek, makineli tüfek vb. Tüm çekimler ağır çekimde gerçekleşir ve sahnelerin daha da epik görünmesini sağlar. Oyun, yüksek kaliteli FPS projelerinin hayranları ve doğruluk ve dikkatlerini geliştirmek isteyenler için müthişdir, çünkü görevler bi hayli zor olacaktır.

Pure Sniper City Gun Shooting Hile Apk

Derin düşman topraklarında modern savaş görevlerini tamamlamak için kendinizi çeşitli kuvvetli keskin nişancı tüfekleri, makineli tüfekler, pompalı tüfekler ve tabancalarla donatın. Aşırı FPS keskin nişancı oyununu oynamak, hayal edebileceğinizden daha heyecan verici. Bu savaş görevi keskin nişancı oyununda düşmanlarına karşı kendini ispatlamalısın, ama dikkatli ol, çünkü onlar aşağı inmeyecekler ve keskin bir keskin nişancının onları devirmesine izin vereceksin!

Pure Sniper City Gun Shooting Apk indir

Dünyayı dolaşın ve her yerden harika silahları toplayın. Bir savaş nişancısı olarak, yalnızca bu silahların başarabileceği özel bir görev için onlara gereksiniminiz var! İşi yapmak için kuvvetli bir nişancı silahına gereksiniminiz var. Nihai 3D FPS aksiyon macerasına adım atın! Arkadaşlarınızla sonsuz saatler boyunca sürükleyici, rekabetçi bir deneyim sunan ücretsiz nişancılık türündeki bir çok oyundan biri.

Pure Sniper City Gun Shooting indir (MOD, Aptal Botlar)

Bir önceki android oyun

Crazy Traffic Control APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın