Pumped BMX 3 Skin Hileli Full MOD APK [v1.0.8] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Pumped BMX 3 Skin Hileli Full MOD APK [v1.0.8] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Noodlecake Studios Inc tarafından yayınlanan 58MB boyutundaki Pumped BMX 3 Skin Hileli Full MOD APK [v1.0.8] indirme linkini sizler için paylaştık. Pumped BMX 3 Skin Hileli Full MOD APK [v1.0.8] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Pumped BMX 3 Skin Hileli Full MOD APK [v1.0.8] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Pumped BMX 3 Skin Hileli Full MOD APK [v1.0.8]

Pumped BMX 3 Skin Hileli Full MOD APK [1.0.8] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. 1 numaralı BMX oyununun son bölümü burada!

Pumped BMX 3 1.0.8 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Full – Tam Sürüm. 41.99 TL değerinde olan bu oyun bedava
  2. Skin Hilesi. Tüm görünümlerin kilitleri açık

Pumped BMX 2’nin devamı niteliğindeki Pumped BMX 3, biniciler, bisikletler, akrobasiler ve düzeyler dahil olmak üzere daha da yeni içerikle geri döndü. #1 BMX oyununun üçüncü ve son versiyonu artık mevcut! Hedefleri tamamlamak ve puanınızı yükseltmek için olağanüstü akrobasi hareketleri yaparken bir labirent atlamadan geçmelisiniz. 24 muhteşem BMX stuntunu taklalar, döndürmeler ve eziyetlerle birleştirerek büyük yüksek puanlar kazanın veya yalnızca rahatlayın ve parkurlarda akın – seçenek sizin!

Pumped BMX 3 v1.0.8 MOD APK

Zorluklar – Yeni sistemin geliştirilen hedef ve başarılarını üstlendikçe her turda yeni bir meydan okuma sizi bekliyor. Seviyeler – Altıdan fazla nefes kesici konum, fethedilecek 60 çiçeği burnunda düzey var. Sakinden deliye kadar çeşitli manzaralar bulunabilir. Sürücüler – Dünyanın en iyi toprak atlayıcılarından on beşine sahip! Seçtiğiniz profesyonelle parçalayın! Tarzı ve teknik becerisi olan bir profesyonel arıyorsanız, Chase Hawk yahut Dennis Enarson’a bakın. Bisikletler – En sevdiğiniz profesyonelin imzasını seçin yahut kendi benzersiz bisikletinizi tasarlamak için kendi benzersiz bisikletinizi tasarlayın!

Pumped BMX 3 Full Apk

Pumped BMX 3 oyununda Her düzeyde 720’nin üzerinde toplam 60 aktivite ve başarı mevcuttur. Bu oyunun tüm içeriğinin tadını çıkarmak için 2-3 aydan fazla zaman harcamaya istekli olmanız gerekir. Aslını söylemek gerekirse, boş zamanlarında, oyuncular pratik yapmak, geliştirmek ve daha iyi olmak için bir çok düzeyyi tekrar tekrar oynayabilirler ve yine de harika zaman geçirebilirler. İşte oyuncunun deneyimini zenginleştiren dünyanın en iyi 15 BMX toprak atlayıcısı. 

Pumped BMX 3 Hile Apk

Puan kazanmanın ve bir çok insan için kuvvetli bir oyun ve antrenman stili çeşitliliği yaratmanın farklı yolları mevcuttur. Bazı zaman güzel turnuvalar bile yaratıyor. Oyuncular içinde gerçekten heyecan verici turnuvalar yaratan, rafine edilmişten küstah olana kadar 24 meşru numara mevcuttur. Gerçekten, zor numarayı yapmanın uzun süre kuvvetli bir biçimde çalışmaktan daha iyi bir yolu yoktur. Aldığınız sonuçlar, harcadığınız süredir.

Pumped BMX 3 indir (Full – Tam Sürüm. Görünüm Hilesi)

Bir önceki android oyun

Trash Truck Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın