Pull the Pin Para Hileli MOD APK [v0.106.1] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Pull the Pin Para Hileli MOD APK [v0.106.1] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Popcore Games tarafından yayınlanan 99MB boyutundaki Pull the Pin Para Hileli MOD APK [v0.106.1] indirme linkini sizler için paylaştık. Pull the Pin Para Hileli MOD APK [v0.106.1] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Pull the Pin Para Hileli MOD APK [v0.106.1] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Pull the Pin Para Hileli MOD APK [v0.106.1]

Pull the Pin Para Hileli MOD APK [0.106.1] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çeşitli karmaşık fizik bulmacalarını çözmek ve beyninizi sağlıklı tutmak için bu oyunu deneyin. Ayrıca dostlarınızla da yarışabilirsiniz.

Pull the Pin 0.106.1 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Popcore Games tarafından geliştirilen Pull the Pin, işe gidip gelirken yahut evde sıkıldığınızda beyninizi meşgul edecek bir dizi iyi dizayn edilmiş düzey içeren, APK Android için yenilikçi bir bulmaca fizik oyunudur. Oyunun amacı, düzeynin en üzerinden en alta kadar topları almak ve potta olabildiğince çok kurtarmaktır!

Pull the Pin v0.106.1 MOD APK

Seviyeler bi hayli basit başlıyor, fakat zaman geçtikçe çok daha zorlaşıyor. Pimleri bir yahut iki kez çekmekten sonra her türlü hileyle uğraşmaya başlamanız gerekir. Yolunuzda renk gereksinimleri, bombalar ve hatta devasa önüne geçer var. Pull the Pin oyununda ustalaşmak için gerekenlere sahip misiniz?

Pull the Pin Para Hilesi

Pimi öne doğru çekin, fakat kolay değil. Oyun, ilerledikçe size mekaniği öğretmek için iyi bir iş çıkarıyor. Tek yapmanız gereken parmağınızı kaydırmak ve pimi çekmek. Happy Glass ve diğerleri gibi bir çok başka Android bulmaca oyunu size hatırlatılabilir ve türün büyük bir hayranıysanız Pull the Pin sizi hayal kırıklığına uğratmaz. Bu zeka oyunu, sıkıldığınızda yahut trende vakit öldürdüğünüzde sizi bağımlı kılmak için tasarlandı. Endişelenmeyin – takılırsanız bir ipucu işlevi mevcuttur ve gerçekten sıkışırsanız her zaman dostlarınızdan yardım isteyebilirsiniz.

Pull the Pin Altın Hilesi

Her düzey karmaşık bir bulmacadır. Bu, jetonları düşürdüğünüz yahut suyu bulmacanın bir ucundan diğerine yönlendirmeye çalıştığınız bir atari oyunu gibi. Bu durumda, Pull the Pimi çok sayıda farklı top içerir. Bazı zaman sonuna kadar olabilecek olduğunca çok top almanız gerekir, fakat arada bir diğer renkli toplarla etkileşime girdiğinden ve büyük bir bomba tarafından patlatılmadığından emin olmanız gerekir.

Pull the Pini ile alakalı en iyi şeylerden biri, çok sayıda düzeydir. Tüm harika Android bulmaca oyunları gibi, eğlencenin hiç bitmesini istemezsiniz. Seviyeler ilk etapta basit olsa da ve her dakika 2-3’ü tamamlayabilirsiniz, fakat oyun giderek zorlaşıyor. 400. düzeyye eriştiğinizda, ilk etapta olduğundan çok daha zor. Bazı reklamlar var, fakat indirilmesi kolay bir APK Modu ile kaybolacaklar!

Pull the Pin Apk Hile

Merak etme. Pimi Çekin, özellikle bölümlerde takılmaya başlarsanız bi hayli bağışlayıcıdır. İpuçları satın almak için oynarken kazandığınız paraları kullanabilirsiniz. Daha fazla top toplayarak daha fazla jeton kazanırsınız, bundan dolayı her düzeyyi elinizden gelenin en iyisini yaptığınızdan emin olun. Bu ipuçları, önce hangi pinleri çekmeniz ve bölümü hangi sırayla tamamlamanız gerektiği hususunda size büyük bir ipucu veriyor. Gerçekten sıkışırsanız, yardım hemen orada! Bir ipucu aldığınız için kendinizi çok kötü hissetmeyin, arada bir bu zor düzeyleri anlamak için birine gereksiniminiz olur.

Pull the Pin Apk Dayı

Pull the Pin ve buna benzer diğer Android oyunlarıyla alakalı en iyi şeylerden biri, bu keyifli ufak zaman öldürücülerin bunun yanı sıra beyninizi keskin tutmak için harika olmasıdır. Telefonunuzda bulmaca oyunları oynamanın beyninizi aktif ve sağlıklı tutmanın iyi bir yolu olduğunu gösteren bir çok araştırma yapılmıştır. Zor bulmacaları çözmek, çok fazla düşünce ve zaman gerektirir ve yalnızca video izlemek yahut müzik dinlemek yerine odaklanmanızı sağlar. Meydan okuma tam orada ve bekliyor, fizik bulmacalarını kendi kendinize yenmek için gerekenlere sahip misiniz?

Pull the Pin Apk indir

Pull the Pini gerçekten zekice dizayn edilmiş bir düzey tasarımı var. Geliştiriciler, Popcore Games, gerçekten zorlu mekaniklerle basit bir oyun tasarlama sanatında ustalaştı. Ayrıca yeni düzeylerin eklendiği düzenli güncellemeler de mevcuttur (hepsini tamamlamayı başarırsanız!) ve oyunun sorunsuz çalışmasını sağlamak maksadıyla genelde hata düzeltmeleri ve diğer güncellemeleri eklerler.

Pull the Pin indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)

Bir önceki android oyun

Survival Island 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın