PUBG NEW STATE Full MOD APK [v0.9.24.195] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

PUBG NEW STATE Full MOD APK [v0.9.24.195] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak KRAFTON, Inc. tarafından yayınlanan 1,4GB boyutundaki PUBG NEW STATE Full MOD APK [v0.9.24.195] indirme linkini sizler için paylaştık. PUBG NEW STATE Full MOD APK [v0.9.24.195] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve PUBG NEW STATE Full MOD APK [v0.9.24.195] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

PUBG NEW STATE Full MOD APK [v0.9.24.195]

PUBG NEW STATE Full MOD APK [0.9.24.195] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Yeni grafik motorları, özel sunucular ve eğlence için çeşitli müthiş konseptler sunduğu için normal sürümden farklıdır.

PUBG NEW STATE 0.9.24.195 APK AÇIKLAMASI

ÖNEMLİ NOT : 

  1. Oynamak için ABD konumu olan bir VPN’e gereksiniminiz var

Battle Royale türü artık bir çok insana, özellikle de atıcıları sevenlere pek yabancı gelen bir oyun türü değil. Rakipleri çok olduğunda ve her yerde ortaya çıkabildiğinde onlara yoğun ama eşit derecede heyecan verici maçlar verir. Bu oyun türü için bahsedebileceğimiz tipik oyunlardan bir diğeride büyük bir haritaya sahip olan PUBG. Peki oyunun bağlamı daha da ileri götürüldüğünde ne düşünüyorsunuz? Cevabı bilmek istiyorsanız, PUBG NEW STATE oyununu görmezden gelemezsiniz.

PUBG NEW STATE v0.9.24.195 MOD APK

PUBG NEW STATE size, hükümetin varlığının bittiği ve bir çok savaşın gerçekleştiği önümüzdeki zamanlarda bir savaş bağlamı sunar. Aynı zamanda, 2051’de olmasına rağmen, oyuncular oyunun çevresel unsurlarının çoğunda modernliği hala görebilirler. Evler, eski versiyondan daha etkileyici arabalarla birlikte görünümlerini değiştirdi. Bu nedenle, bu oyuncuların onu deneyimlemek istemesini yarayacaktır.

PUBG New State indirme

Oyun, bu dünya çapında ortaya çıkmış kurgusal unsurlarla güzel ve etkileyici grafiklere sahiptir. Aynı zamanda, hepsi terk edilmiş olsa da, yeni ortam oyunculara etki alanı önemsendiğinde ve yeni unsurlar eklendiğinde daha fazla bir izlenim ve sevgi veriyor. Sadece fantezi oyunlarda görünen dronları, efektleri gözlemleyebilirsiniz. 

PUBG New State Apk indir

Yukarıda sözü edilen atılımlara rağmen, herkesin umursadığı bir konunun oyunun açık dünyası olduğunu unutmadan edemiyoruz. Sevdiğiniz her şeyi yapabileceğiniz bir dünya ve geniş bir alana sahip. Bundan dolayı arada bir içinde bi hayli hızlı hareket etmek için araba kullanmanız gerekir. Ayrıca çevredeki unsurlarla etkileşime girebilir ve gerekli şeyleri alabilirsiniz.

PUBG New State apk Dayı

Yukarıdaki etkileyici iyileştirmelerin bunun yanında oyun, önceki sürümle aynı oynanışa sahip ve cesur bir savaş oyunu. Oyuncular 100 oyunculu bir maça katılacak ve ufak bir arazi haritasında alt edilecekler. İlk deneyim için, yukarıdaki arazinin tamamını deneyimlemeyi öğrenmek kolay değil. Ayrıca bir RPG oyununda olduğu gibi gezmeye gitmeden belirli bir alana yönlendirilecekler. 

Pubg New State Alpha Test Nasıl İndirilir

PUGB’nin göz ardı edemeyeceğimiz özelliklerinden bir diğeride Bluezone. Haritaya indikten birkaç dakika sonra, Bluezone, oyuncuların oraya gitmesi için işaretler görünmeye başlar, ki bu herkes için bir zorunluluktur. Büyük bir plan ama yalnızca 100 kişi ile karşılaşmalar daha ufak oluyor ve arada bir maç uzun sürüyor. Bundan dolayı herkesin girebileceği bir alan yaratmak mantıklı.

pubg: new state deneme sürümü

Kalan oyuncu sayısına bağlı olarak Bluezone kapsamını daraltacak ve bir süre sonra küçülmeye devam edecek. Bu, hem gerekli silahları ve teçhizatı bulmanızı hem de hareket etmeye devam etmenizi gerektirecektir. Bu zamanda olabileceken diğer oyuncularla tanışacak ve onları silahınızla alt etmeye çalışacaksınız. Aynı zamanda, diğer 99 oyuncuyu yendikten sonra Lone Survivor ve oyunun kazananı olacaksınız. 

PUBG New State Hile Apk

PUBG: NEW STATE, göz ardı edemeyeceğiniz güzel arabalarla size yeni bir ortam ve yeni deneyimler getiriyor. Ama yine de dikkat etmeniz gereken şey oyunun bununla birlikte getirdiği silahlar ve ekipmanlar. Tam olarak oyunun başında yeni bir araziye ineceksiniz ve gerekli kan, zırh, kask ve silahlar gibi gerekli eşyaları bulmaya çalışacaksınız. Yavaş yavaş, oynadıkça, farklı mekanlardan ve mağlup edilen rakiplerden daha faydalı şeyler bulacaksınız.

PUBG New State Hile İndir

Bir silahlı çatışma için uzaktaki düşmanları alt etmenin bir çok yolu mevcuttur. Onlarla doğrudan yüzleşebilir yahut uzaktan saldırabilirsiniz. Oyunun geniş ortamıyla, diğer oyunculara zarar veremeyecek kadar görünmeyen alanlarda yahut çok uzaklarda saklanabilirsiniz. Bu nedenle, bu her zaman zorlu bir maçtır ve oyuncudan özel taktikler gerektirir.

Pubg new state nc hilesi

Silahlar için doğru silahları bulmak oyuncu için tamamen şanslı. Bu nedenle, diğer yükseltilmiş ekipmanlarla birlikte bir çok değişik yeni silah türünü deneyimlemek zorunda kalacaklar. Bu öğeler, görünümü daha da etkileyici kılmak için değiştirilmiş namlu yahut susturucu olabilir. Oradan kendinize daha isabetli atış işlevine sahip bir silahınız olacak ve bunun için mermi toplamayı unutmayın.

Pubg New STATE nasıl İNDİRİLİR

PUBG: NEW STATE, yaşanan yeni şeylerden gerçekten etkileneceğiniz güzel grafikler sunar. Aynı zamanda oyuncular, gelecekten yararlanabileceğiniz cihazlarla tamamen yeni bir haritayı deneyimleyebilecekler. Ayrıca, bu ölümcül savaşta hayatta kalmanıza yardımcı olmak için ekli teçhizata sahip silahları görmezden gelmeyin.

PUBG NEW STATE indir

Bir önceki android oyun

Konuşan Tom Arkadaşlarım APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın