PUBG: New State Çıkış tarihi 11 Kasım olarak açıklandı

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

PUBG: New State Çıkış tarihi 11 Kasım olarak bilgisi verildi, Oyun severler için PUBG: New State Çıkış tarihi 11 Kasım olarak bilgisi verildi ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde PUBG: New State Çıkış tarihi 11 Kasım olarak bilgisi verildi ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

PUBG: New State Çıkış tarihi 11 Kasım olarak bilgisi verildi

KRAFTON, Inc., bir saat süren PUBG: NEW STATE çevrimiçi gösteriminde, 29-30 Ekim tarihleri içinde 28 ülkede*gerçekleştireceği son teknik test sonrası PUBG: NEW STATE’in 11 Kasım tarihinde, 200 ülkeden fazla bölgede, iOS ve Android cihazlarda resmi olarak çıkışını yapacağını açıkladı. Gösterim sırasında KRAFTON CEO’su CH Kim’in yaptığı açılış konuşmasının ardından, Minkyu Park (Kıdemli Yapımcı), Daehun Kim (Kreatif Direktör), Henry Chung (Yayın Müdürü) ve Sangwan Kim’in (Hile Karşıtı Birim Başkanı) sunumlarını paylaşımı yaptı. Şirket, PUBG: NEW STATE için kuvvetli ve kararlı bir yeni içerik akışı, küresel hizmet desteği ve hile zıtı önlemler içeren lansman sonrası yaşanacak destek planlarını açıkladı.

PUBG: New State Çıkış tarihi 11 Kasım olarak bilgisi verildi

 

PUBG: New State Çıkış tarihi 11 Kasım olarak açıklandı

PC ve konsollar için son derece başarılı PUBG: BATTLEGROUNDS battle royale video oyununu yaratan aynı şirket PUBG Studios’un geliştirdiği PUBG: NEW STATE, 17 farklı dilde ücretsiz oynanabilen yeni nesil mobil bir oyun olarak piyasaya sürülecek. 2051 senesinde geçen PUBG: NEW STATE, PUBG: BATTLEGROUNDS’un sahip olduğu eksiksiz battle royale oyun deneyimini iOS ve Android’e taşıyarak şimdiye kadarki en gerçekçi ve teknolojik olarak gelişmiş mobil oyunlardan biri haline getiriyor.

KRAFTON CEO’su CH Kim, çevrimiçi gösterim sırasında “PUBG: NEW STATE, PUBG IP’sinin özünü miras almaktadır ve küresel pazarda tek başına bir rekabet gücüne sahip olacaktır,” dedi ve “KRAFTON, dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların keyif alacağı oyunlar üretmeye devam edecek. Oyunların en kuvvetli medya türü bulunacağı inancına dayalı olarak kapsamlı bir deneyim sunmaya kararlıyız.” diyerek kelimelerini bitirdi.

Mobilde Battle Royale Standartını Belirleme

Oyunun Kıdemli Yapımcısı Minkyu Park, PUBG: NEW STATE’i rekabetçi ve eşsiz yapan ayrıntılarını tanıttı. PUBG: BATTLEGROUNDS, battle royale türünü ana akım haline getirirken, PUBG: NEW STATE, gelecek nesil için battle royale standartlarını tanımlıyor. Oyun, PUBG: BATTLEGROUNDS’un PC sürümünde bulunanlarla aynı düzeyde en üst düzey render teknolojisi ve bir silahlı oynanış sistemi kullanır. Bunun yanında PUBG: NEW STATE’in grafik değeri, mobil platformlarda önceden gerçekleştirilmiş olanların sınırlarını zorluyor.

Ana Oyun Özellikleri ve Güncelleme Planları

PUBG: NEW STATE çevrimiçi gösteriminde geniş bir şekilde oyun özellikleri ve içerik güncelleme planları Kreatif Direktör Daehun Kim aracılığıyla anlatıldı. PUBG: NEW STATE’in silah özelleştirmesini, drone mağazasını ve eşsiz bir oyuncu toplama sistemini içeren fakat yalnızca bunlarla sınırlı olmayan orijinal oynanış özellikleri aracılığıyla battle royale türünü daha da ileriye taşımayı hedeflediğini dile getirdi. PUBG: NEW STATE, piyasaya çıktığında gelecekte geçen Troi ve Erangel dahil olmak üzere dört benzersiz haritaya sahip olacak. Oyun bunun bunun yanında yeni içerik, geliştirilmiş oynanış ve oyun dengesi ve eğlencesine odaklanan sezon bazlı bir hizmet ile düzenli olarak güncellenecek.

Yayın Müdürü Henry Chung KRAFTON PUBG: NEW STATE için küresel hizmet planını sundu ve KRAFTON’un oyuncular ile aktif olarak iletişim kuracağını ve dokuz küresel hizmet merkezi kurarak kararlı oyun hizmetleri sunacağını dile getirdi. Şirket bunun bunun yanında, küresel oyun topluluğunun beklentilerini karşılamak ve tüm oyuncular için olabilecek olan en iyi oyun deneyimini sunmak için çeşitli girişimlerde bulunacak.

Hile Karşıtı Önlemlerle Adil Bir Savaş Alanı Sunma

KRAFTON’un güvenli ve adil bir oyun ortamı yaratmaya yönelik hile zıtı stratejisi de gösterimde tanıtıldı. PUBG Studios’tan Hile Karşıtı Birimi Başkanı Sangwan Kim, KRAFTON’un izinsiz program, emülatör, klavye ve fare kullanımını yasaklayacağını ve hileyi önlemek ve oyunun kodunu korumak için saldırıları tespit edip kısıtlayacağını dile getirdi. Teknik yanıtların bunun yanında, oyuncu düşünceleri ve topluluktan gelen geri bildirimler, oyun içi güncellemeler aracılığıyla yakında zamandan incelenecek, analiz edilecek ve yansıtılacak.

En son şirket çevrimiçi gösterimde PUBG: NEW STATE’in iOS ve Android cihazlarda ön kayıt rakamının 50 milyonu geçtiğini açıkladı. Ön kayıtlar ilk kez Şubat 2021’de KRAFTON’un PUBG: NEW STATE’i resmi olarak duyurmasıyla başladı.

Bir cevap yazın