Oyun Yamaları

PUBG Mobile Beta 1.3 Güncelleme Apk İndir

PUBG Mobile Beta 1.3 Güncelleme Apk İndir, APK uygulama sitemizde PUBG Mobile Beta 1.3 Güncelleme Apk İndir apk indirme linkini sizler için paylaştık. PUBG Mobile Beta 1.3 Güncelleme Apk İndir ile alakalı detaylar yazımızda..

PUBG Mobile Beta 1.3 Güncelleme Apk İndir

PUBG Mobile Beta 1.3 Global Güncelleme Apk İndir

PUBG Mobile Beta 1.3 Global Güncelleme Apk İndir: Yeni Karakin Haritası, Silahlar ve Daha Fazlası – Bildiğiniz gibi çocuklar, PUBG Mobile oyuncuları harika Runic Power Mode ve daha bir çok Özellik ile yeni 1.2 Güncellemesinin tadını çıkarıyor. Artık PUBG Mobile Geliştiricileri, Son güncellemenin beta sürümünü resmi olarak paylaştı. Bundan dolayı burada size PUBG Mobile Beta 1.3 Global Update Apk İndir: Yeni Karakin Haritası, Silahlar ve Daha Fazlasını nasıl indirebileceğinizi söz edeceğiz. PUBG Mobile 1.3 beta indir ve oyna.

PUBG Mobile 1.3 Yeni Karakin Haritası

Bu harita, Sanhok haritasına benzer biçimde çok ufak boyuttadır. Yani temelde Karakin, her köşede savaşın beklediği 2 kilometrelik çok ufak bir alana sahip kumlu bir adadır. Bu harita ilk kez PUBG PC’de tanıtıldı ve o zamandan beri bir çok PUBG hayranı bunu denemek için PUBG Mobile’da bekliyor. Karakin, bir battle royale oyunu için çok ufak bir harita. Tıpkı Livik gibi, bu oyunda da yalnızca 64 oyuncu bir maçta düşecek ve oyunu kazanmak için hemen savaşacak.

PUBG Mobile 1.3 Güncellemesindeki Bazı Yeni Bilhassar:

1. YIKIM BÖLGESİ
2. YAPIŞKAN BOMBALAR
3. İNCE DUVAR MERMİ PENETRASYONU
4. PANZERFAUST

Pubg Mobile 1.3 Güncellemesindeki Yeni Silahlar:

1. MOSİN NAGANT KESKİN NİŞANCI TÜFEĞİ
MOSİN NAGANT yalnızca Erangel ve Vikendi Haritası’nda ortaya çıkacak. KAR98K kadar kuvvetli 7.62 MM cıvata aksiyon tüfeğidir. Lakin mermisi daha bi hayli hızlı hareket eder ve uzak mesafeden daha az hasar verir. Zırhsız ise rakipleri tek atışla ortadan kaldırabilir.

2. Yeni MOTOR GLIDER Aracı
Uzun bir aradan sonra PUBG Mobile’da yeni bir MOTOR GLIDER Aracı tanıtıldı. Kalkış için yeterli hıza ihtiyaç duyan ve havadayken hıza bağlı olarak çok fazla yakıt tüketen iki koltuklu bir uçaktır. Bu araç şuan için yalnızca Erangle ve Miramar’da ortaya çıkacak.

Pubg Mobile Karakin İndir

Pubg Mobile Karakin Harita Güncellemesi İndir

Pubg Mobile Karakin Harita Güncellemesi İndir Pubg Mobile Karakin Harita Güncelleme İndir | Karakin Harita Çıkış Tarihi ve Bilhassari: Guys, Pubg Corporation…

Makaleyi Oku

Yeni Code-C Arena Haritası

Yeni arena haritası Code C ufak boyuttadır ve son derece bi hayli hızlı tempolu oyuna uygun kademeli geçişlere sahiptir. Bu harita özellikle şiddetli savaşlara katılmayı seven oyuncular için uygundur ve Tüfekler SMG ve keskin nişancı tüfeklerini kullanmak için yeterli alana sahiptir.

PUBG Mobile 1.3 Beta Güncellemesi Apk Nasıl İndirilir ve Kurulur:
APK dosyasının boyutu 624 MB olduğundan, kullanıcıların APK dosyasını indirmeden önce cihazlarında yeterli depolama alanına sahip olduklarından emin olmaları gerekir.

Pubg Mobile 1.3 apk nasıl indirilir

Oyuncular PUBG Mobile 1.3 beta’yı indirmek ve yüklemek için aşağıdaki adımları takip edebilir.

Adım 1: Beta sürümünün APK dosyasını yukarıda verilen bağlantıdan indirin.

Adım 2: Ardından, APK’yi bulun ve yükleyin. Daha önce yapılmadıysa, “Bilinmeyen kaynaktan yükle” seçeneğini etkinleştirmeleri gerekir.

Adım 3: Kurulum tamamlandıktan sonra PUBG Mobile’ı açın ve istenen kaynak paketini seçin. İndirme tamamlandıktan sonra misafir seçeneğine basın.

Adım 4: Kullanıcılardan davet kodunu girmelerini isteyen bir iletişim kutusu açılır.

Adım 5: Kodu girdikten sonra, oyuncuların altındaki sarı düğmeye basmaları gerekir.

Artık oyunun beta sürümünde bulunan en son özellikleri test etmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Kullanıcıların beta dosyasını yüklerken bir ayrıştırma hatasıyla karşılaşması durumunda, tekrar indirmeyi ve yukarıdaki adımların aynısını izlemeyi düşünebilirler.

Bundan dolayı bu yazıda PUBG Mobile Beta 1.3 Global Update Apk İndir: Yeni Karakin Haritası, Silahlar ve Daha Fazlasını nasıl yapabileceğinizi size anlattık. Umarım Beğenirsin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu