Oyun Yamaları

PUBG Mobile 1.4 Beta Apk İndir

PUBG Mobile 1.4 Beta Apk İndir, APK uygulama sitemizde PUBG Mobile 1.4 Beta Apk İndir apk indirme linkini sizler için paylaştık. PUBG Mobile 1.4 Beta Apk İndir ile alakalı detaylar yazımızda..

PUBG Mobile 1.4 Beta Apk İndir

PUBG Mobile 1.4 Beta Apk İndir

PUBG Mobile 1.4 Beta APK artık global Android kullanıcıları için indirilebilir. Bu, oyunun Tencent Games’in en son beta sürümüdür ve yakında zamanda çıkacak yeni özellikler sebebiyle hayranlar aracılığıyla merakla beklenmektedir. PUBG Mobile 1.4’ün ana vurgusu, nihai küresel sürüm yayına girdiğinda yayına girecek olan Godzilla-Kong işbirliğidir. PUBG Mobile 1.4 Beta APK’sini indirip kuranlar için yeni Godzilla Modunu fark ettiler. Oyuncular bu beta sürümünü erken indirebilir ve geri bildirim sağlamak maksadıyla gelecek yeni özellikleri ve oyun modlarını test edebilir ve bunu yaparken ödül kazanabilirler. Önceki birkaç ayda olduğu gibi, bu beta sürümünü oynamak için bir davet kodu almanız gerekecek. Bu kodu nasıl alabileceğinizi aşağıda ele aldık.

  • Godzilla vs Kong işbirliği
  • Mekagodzilla
  • Godzilla modunda Mob Yerleşimleri
  • Yeni Arena haritası

Bu, önümüzdeki ay PUBG Mobile 1.4’e gelecek tüm özellikleri tamamlamak için halen çok erken. Lakin şuana dek tek bildiğimiz bu. Şimdi, bu beta sürümünü cihazınıza yüklemek için izlemeniz gereken adımlara geçelim.

Tencent, PUBG Mobile 1.4 Beta sürümü için halen resmi olarak yama notlarını yayınlamadı. Bunun yanında, bazı hevesli kullanıcılar, son sürüme dahil edilmesi beklenen bazı yeni özellikleri şimdiden fark ettiler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu