Türkçe Yama

Profesyonel Rainbow Six oyuncusu 24 yaşında hayatını kaybetti

Profesyonel Rainbow Six oyuncusu 24 yaşında yaşamını yitirdi, Oyun severler için Profesyonel Rainbow Six oyuncusu 24 yaşında yaşamını yitirdi ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Profesyonel Rainbow Six oyuncusu 24 yaşında yaşamını yitirdi ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Profesyonel Rainbow Six oyuncusu 24 yaşında yaşamını yitirdi

Eski profesyonel Rainbow Six oyuncusu ve yorumcusu Michael ”KiXSTaR” Stockley’in vefatı, ailesinden yapılan bir açıklamayla bilgisi verildi. Rainbow Six topluluğunun bi hayli mühim üyelerinden bir tanesi olan ”KiXSTaR”ın vefat haberi, büyük bir üzüntüyle karşılandı.

Profesyonel Rainbow Six oyuncusu 24 yaşında yaşamını yitirdi

”KiXSTaR”, Orbit ile oynadığı günlerden bu yana; Rainbow Six Siege, rekabetçi topluluğunun epey mühim bir üyesiydi. Topluluğun direklerinden bir tanesi olan profesyonel oyuncuyu, genç yaşında kaybettik. Oyuncunun ailesi ve dostlarına bu zor zamanlarında, sabır ve başsağlığı diliyoruz. Ayrıca Ubisoft aracılığıyla da bir açıklama gelmiş yer alıyor.

Profesyonel Rainbow Six oyuncusu 24 yaşında hayatını kaybetti

Ubisoft, resmî Rainbow Esports Twitter hesabından ”Bu zor zamanda Michael Stockley’in ailesine başsağlığı diliyoruz. Michael, Rainbow topluluğumuzun göz alıcı ışıklarından bir tanesiydi ve bi hayli özlenecek. Michael’in ailesi, çiçek gönderilmesi yerine; Michael’in adına yerel bir gıda bankasına bağış gönderilmesini istiyor. Michael ve dostlarına ve meslektaşlarına olan saygımızdan dolayı, bugünkü Kuzey Amerika Ligi oyun gününü ve yayını ertelemeyi seçiyoruz. Mümkün olan en kısa bir sürede güncellenmiş bir program ile ilgili ayrıntılı bilgi vereceğiz.” şeklinde bir açıklama yazısıyla üzüntüsünü kelimelerine ekledi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu