Prankster 3D Hileli MOD APK [v4.8.1] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Prankster 3D Hileli MOD APK [v4.8.1] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Z & K Games tarafından yayınlanan 588MB boyutundaki Prankster 3D Hileli MOD APK [v4.8.1] indirme linkini sizler için paylaştık. Prankster 3D Hileli MOD APK [v4.8.1] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Prankster 3D Hileli MOD APK [v4.8.1] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Prankster 3D Hileli MOD APK [v4.8.1]

Prankster 3D Hileli MOD APK [4.8.1] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular son derece enteresan bir çok yıkıcı aktivitenin tadını çıkarır ve diğer bir çok zorluğun bunun yanında oynanabilirliğinizi zorlamak için benzersiz görevler belirlenir.

Prankster 3D 4.8.1 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Anında kazanma hilesi

Eğlenceli tecrübelerin ve şakaların hayranıysanız, Prankster 3D‘yi kesinlikle seveceksiniz. Oyuncular son derece enteresan bir çok yıkıcı aktivitenin tadını çıkarır ve diğer bir çok zorluğun bunun yanında oynanabilirliğinizi zorlamak için benzersiz görevler belirlenir. 

Prankster 3D v4.8.1 MOD APK

Oyuncular, heyecan verici ve benzersiz şakalar yaratabilmek için doğru seçenekleri kendileri seçmelidir. Ayrıca kahkahayı yükseltmek, oyunun panik ve şaşkınlığını azaltmak için bir çok gülünç ve gülünç durum yaratmanız da yardım edecektır.

Prankster 3D Para Hilesi

Prankster 3D‘ye gelen oyuncular, önceden hiç görülmemiş bir çok yeni duyguyu yaşamakta özgürler. Kendi yaratıcı zihninize dayanarak en gülünç şakaları uygulayabilirsiniz. Bunun yanında ardı sıra bir dizi yeni ve benzersiz şaka dünyaya geldi ve size daha heyecan verici deneyimler getirdi. 

Prankster 3D Hile Apk

Şakalarınız oyun karakterlerini kızdırmak için yapılıyor. Miss T’yi oynamak için tüm bu şakaları dikkatlice planlıyorsunuz. Oyuncu, planlarını bozmak için bir çok yeni şaka yaratıyor. Kendi zengin düşüncenizle bir çok benzersiz ve çekici sabotaj oyunu tasarlayabilirsiniz.

Prankster 3D Apk indir

Prankster 3D’ye katılan oyuncular, oyunu çok daha değişik bir oynanışla deneyimleyebilirler. Her oyun modu size bir çok değişik oyun deneyimi yaşatacak ve oynarken sıkılmamanızı yarayacak. Oyuncular bunun bunun yanında oyunun tadını çıkarmak ve keyfini çıkarmak için daha yeni bir oyun arayabilirler. Zorlu zorluklarla ve son derece bağımlılık yapan alaylarla oynayacaksınız. Oyuncular, Ms. T’yi kızdırmak için yolculuklarına sürdürmekte ve farklı oyun modları ile bir çok şakanın tadını çıkarıyor. Oynanış basit olmasına rağmen, size bir çok gerçek ve bağımlılık hissi veriyor.

Prankster 3D Apk Son Sürüm

Oyuncular, farklı görevlerle bir çok heyecan verici düzeynin tadını çıkarabilirler. Her düzey, oyuncuların oynarken eğlenmesini yarayacak belirli bir zorluk düzeysine sahip olacaktır. Oyuncular kendi enteresan, çekici oyunları için planlanmıştır. Farklı oyun düzeyleri size farklı deneyimler yaşatıyor ve oynarken sıkılmıyorsunuz. Bayan T’nin paniğini azaltmak için bir sürü gülünç, heyecan verici durum yaratmanız en iyisi olur. Her düzeyde farklı alay etme sahneleri olacak, fakat hepsinin amacı onun planını mahvetme.

Prankster 3D indir (MOD, Kazanma Hilesi)

Bir önceki android oyun

Shopping Mall 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın