Türkçe Yama

Popüler Warcraft 3 modu Legion TDnin yeni versiyonu Steame eklendi

Popüler Warcraft 3 modu Legion TDnin yeni versiyonu Steame eklendi, Oyun severler için Popüler Warcraft 3 modu Legion TDnin yeni versiyonu Steame eklendi ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Popüler Warcraft 3 modu Legion TDnin yeni versiyonu Steame eklendi ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Popüler Warcraft 3 modu Legion TDnin yeni versiyonu Steame eklendi

Dota yahut Warcraft 3 ile biraz içli dışlı olmuş olan herkes Dota markasının Steam’e geçişini hatırlayacaktır. İşte Dota 2’nin ardından başka bir popüler Warcraft 3 modu Legion TD’nin devamı Legion TD 2, 2016’da başlayan Kickstarter kampanyasının ardından bir önceki günlerde Steam’e eklendi.

Legion TD modu, 2009 senesinde Warcraft 3 için yayınlanmış bir “Tower Defense” moduydu ve (o zamanın) Battle.Net’inin en popüler oyunlarından biri haline gelmişti.

Warcraft 3 modu Legion TD devam oyunuyla Steamde

Legion TD 2 Steam’e 1 Ekimde eklendi ve 8 Ekime kadar sürecek bir promosyonları var.  LTD 2, içinde moba elementleri de barındıran bir “Kule Savunma” oyunu. Oyun, yapay zekaya karşı singleplayer, co-op, ikiye iki yahut dörde dört maçlar halinde oynanabiliyor.

Warcraft 3 modu Legion

Oyunun mantığı ise bi hayli basit. Ordu kur, kendi kralını koru ve düşmanı yok et. Lakin oyuna değişiklik katan faktör elinizin altındaki ırk ve asker türlerinin fazlalığında yatıyor. Oyundaki değişiklik aracılığıyla uygulanabilecek ofansif ve defansif stratejilerin nerelere varabileceği, oynayan oyuncunun hayal gücünün sınırlarına kalıyor.

Proje ekibinin başındaki Brent “Lisk” Batas, Reddit’te katıldığı “Sorunlarınızı yanıtlıyorum” gönderisinde oyunun çıkışından sonra yeni içerikler, oynanış güncellemeleri ve geliştirmelerin sürekli olarak geleceğini açıkladı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu