Police Station Cop Inc Tycoon Para Hilesi [v0.3.6] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Police Station Cop Inc Tycoon Para Hilesi [v0.3.6] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Ararat Games tarafından yayınlanan 132MB boyutundaki Police Station Cop Inc Tycoon Para Hilesi [v0.3.6] indirme linkini sizler için paylaştık. Police Station Cop Inc Tycoon Para Hilesi [v0.3.6] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Police Station Cop Inc Tycoon Para Hilesi [v0.3.6] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Police Station Cop Inc Tycoon Para Hilesi [v0.3.6]

Police Station Cop Inc Tycoon Para Hilesi [0.3.6] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir polis karakolu işletin, aramalara polisler gönderin ve şehirdeki suçla mücadele edin!

Police Station Cop Inc Tycoon 0.3.6 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Para Hilesi. Harcadıkça artar

Police Station Cop Inc Tycoon, oyunculara hırsızlık sürecinde polis memurlarının çalışmaları ile ilgili deneyim kazandıran serinin son bölümüdür. Çocukları eğlendirmek için dizayn edilmiş bir oyundur, bundan dolayı şiddet içeren eylemler için çok zor değildir. Sadece bu değil, bunun yanı sıra bir bilgi oyunudur.

Police Station Cop Inc Tycoon v0.3.6 MOD APK

Police Station Cop Inc Tycoon oyunu, polis ve soyguncular içindeki ilişkiyi anlatıyor. Oyunda bulunan oyuncular, devlet için çalışan kesintisiz polis memurları rolünü oynayacak. Ana göreviniz şehri sürekli olarak tehlikelerden korumaktır. Çocukların toplumun faydalı vatandaşları olma tutkularını beslemeleri için nihai polis oyunudur. Oyuncular bunun bunun yanında b gibi kalıcı polis faaliyetlerine de katılabilirler. Devriye gezmek, mesleki eğitim, köpek eğitimi, yaşlılara yardım, … genelde en görsel eğlence olacak. Hırsızları yakalasanız bile onları mahkûm etmek için mahkemeye verebilirsiniz.

Police Station Cop Inc Tycoon Para Hilesi

Ayrıca, oyuncu bir çok değişik rolü oynayabilir. Bir polis memuru rolünü oynadığınızda, halkınızı korumalı ve adaleti sağlamak maksadıyla harekete geçmelisiniz. Bu rolden bıktıysanız hırsız rolünü de oynayabilir ve kıymetli kuyumcuya girebilirsiniz. Çalmaya çalışın ve polise yakalanmayın. Aksi takdirde kanunen cezalandırılırsınız. Sonunda, yargıç olmak istiyorsan hiçbir şey yok. Sadece çözmeniz gereken durumlar var. Bu senin kendi dünyan, böylece kanunlar koyabilirsin.

Police Station Cop Inc Tycoon Altın Hilesi

Polis olmak için her zaman hırsızlarla uğraşmak zorundasın. Çalınan malı gizli yerlerde saklamanın yollarını bulmaya çalışacaklardır. Gizli kökleri bulmak için bulmacayı çözerek bulmacayı çözmeniz gerekir. Yara izlerini tespit etmenin bir başka etkili yolu da köpekleri koklamaktır. Hit, bir hırsızı nasıl koklayacağını ve onu nasıl izleyeceğini bilir. Can sıkıntısı zamanlarında, oyuncu internet üzerinden diğer oyuncularla da bağlantı kurabilir. Oyun çoklu dokunmayı destekler. Çocuklar evde birlikte oynarken bile bir ekranı paylaşabilirler. Herkesin kendi cihazı olmasına rağmen birlikte oynamak daha keyifli.

Police Station Cop Inc Tycoon Elmas Hilesi

Bu simülatörde, hem acemilerin hem de profesyonellerin bulunacağı bir çok astın olduğu bir polis karakolunun tamamını kontrol edeceksiniz.

Burada şehri devriye gezmek ve tehlikeli suçluları yakalamak için korumalarınızı göndermeniz gerekecek.

Şehir hayat kaynıyor ve örneğin yankesicilik yahut ciddi insan kaçakçılığı gibi bazı ufak yahut büyük suçlar sürekli olarak olarak meydana gelebilir.

Police Station Cop Inc Tycoon Hile Apk

Burada, görevin karmaşıklığını ve suçun ciddiyetini doğru bir biçimde değerlendirmeniz, suçluyu yakalamak için bir polis memuru seçmeniz, daha işinde uzman çalışanların daha büyük ve daha karmaşık vakalarla başa çıkabileceği ve yeni gelenlerin uzmanlaşacağı için önemli olacaktır. ufak hırsızlık ve ufak suçlarda.

Police Station Cop Inc Tycoon Apk indir

Ayrıca, aramaya yanıt verme süresi sınırlı olacaktır, bundan dolayı fiyatlarınizi ışık hızında göndermeniz, zamanında ulaşması için mühimdir.

Ayrıca, işinde uzman bir çalışan bile, fakat tek başına, suçlularla her zaman yüzleşemeyeceğinden, birkaç polis memurunu karmaşık görevlere aynı anda göndermenin daha iyi olduğunu düşünmek de mühimdir.

Police Station Cop Inc Tycoon indir (MOD, Para Hilesi)

Bir önceki android oyun

Sport car 3 Taxi Police APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın