Türkçe Yama

Pokemon Unite mobil sürümü bugün çıkıyor

Pokemon Unite mobil sürümü bugün çıkıyor, Oyun severler için Pokemon Unite mobil sürümü bugün çıkıyor ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Pokemon Unite mobil sürümü bugün çıkıyor ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Pokemon Unite mobil sürümü bugün çıkıyor

Pokémon’un ilk takım tabanlı stratejik savaş oyunu Pokémon UNITE mobil platformlar için bugün çıkıyor. Daha önce Nintendo Switch için karşımıza çıkan oyun, bugün itibari ile iOS ve Android kullanan bireylerin deneyimine sunulacak. Konuyla alakalı gelen bilgiler ve oyunun özellikleri şu biçimde;

Pokemon Unite mobil sürümü bugün çıkıyor

Tamamen ücretsiz olup isteğe bağlı oyun içi satın alımlar içeren Pokémon UNITE, App Store ve Google Play’den indirilebilecek. Ayrıca çok yakında zamanda çıkacak çiçeği burnunda mücadele bileti, Pokémon Eğitmenlerine sunulacak. Eğitmenler Nintendo Hesaplarını yahut Pokémon Eğitmen Kulübü hesaplarını bağlayarak Pokémon UNITE kayıt verilerine hem Nintendo Switch üzerinden hem de mobil aygıtlarından erişebilecek.

Beş milyonun üzerinde ön kayıt alan mobil aygıt çıkışını kutlamak için, Pokémon UNITE’ın mobil versiyonundaki oyun içi etkinliği 31 Ekim Pazar, TSİ 18:59’a kadar tamamlayan tüm Eğitmenlere ön kayıt kampanyası içerisinde şu ödüller verilecek: 1000 Aeos bileti, Pikachu için Unite lisansı ve Pikachu için Festival Stili adındaki özel Parlak Giysi. 7,5 milyon ön kayıt sayısına ulaşıldığı takdirde Eğitmenler 1000 Aeos bileti daha alacak!

Mücadele bileti Galaktik Hayalet 094 bugün başlıyor

Yeni mücadele bileti Galaktik Hayalet 094, Pokémon UNITE’ın mobil çıkış tarihi olan 22 Eylül Çarşamba günü başlıyor.  Bu yeni mücadele bileti, oyuna uzay temalı öğeler getiriyor. Oyuncular günlük ve haftalık görevleri tamamlayarak mücadele bileti düzeylerini yükseltebilecek ve düzeylerine özel ödüller alabilecekler. Ayrıca premium bilet satın alan oyuncular daha fazla ödül alabilme şansına sahip olacak.

Pokemon Unite mobil sürümü bugün çıkıyor

Karşınızda Unite takımları

Unite takımları adındaki yeni özellik 22 Eylül Çarşamba, yani yarın, oyunun mobil ve Nintendo Switch versiyonlarına eklenecek. Bu yeni özellik aracılığıyla Eğitmenler kendi takımlarını yaratabilecek yahut var olan takımları arayıp diğer oyuncularla birlikte bu takımlara katılabilecekler. Ayrıca çeşitli takım etiketlerini seçerek kendilerine benzer Eğitmenleri basit bir şekilde bulabilecekler.

Oyunun Nintendo Switch versiyonunun çıkış bonusunu kaçıran Eğitmenler, 22 Eylül Çarşamba’dan bu yana özel bir görev ile Zeraora’nın Unite lisansını kazanmak için yeni bir şansa sahip olacak. Halihazırda Zeraora’nın Unite lisansına sahip ola oyuncular ise Aeos parası alacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu