Pixel Rush Obstacle Course Hileli MOD APK [v1.5.1] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Pixel Rush Obstacle Course Hileli MOD APK [v1.5.1] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak SayGames Ltd tarafından yayınlanan 102MB boyutundaki Pixel Rush Obstacle Course Hileli MOD APK [v1.5.1] indirme linkini sizler için paylaştık. Pixel Rush Obstacle Course Hileli MOD APK [v1.5.1] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Pixel Rush Obstacle Course Hileli MOD APK [v1.5.1] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Pixel Rush Obstacle Course Hileli MOD APK [v1.5.1]

Pixel Rush Obstacle Course Hileli MOD APK [1.5.1] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Piksellerinizi mat bir ekrana dönüştürebilecek önüne geçere, sivri uçlara, sallanan bıçaklara ve baltalara, dönen platformlara ve diğer önüne geçere dikkat edin.

Pixel Rush Obstacle Course 1.5.1 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Reklamsız,
  2. Reklam izlemeden ücretsiz ödüller edinebilirsiniz.

Eşsiz bir piksel adamın kontrolünü elinize almanız ve zorlu bir engelli parkurla başa çıkmasına yardım etmeniz ve en önemlisi hayatta kalmanız ve bitiş çizgisine ulaşmanız gereken keyifli ve dinamik bir arcade oyunu.

Engel parkurunda, bir çarpışmada adamınızı önemli ölçüde azaltabilecek yahut yolculuğunu tamamen kesintiye uğratabilecek bir çok nesne var.


Pixel Rush Obstacle Course v1.5.1 MOD APK

Pixel Rush, SayGames tarafından geliştirilen bir oyundur. Bu, basit ama çok çekici oyunlarıyla bi hayli ünlü ve bir çok oyuncu tarafından bi hayli beğeni alan bir oyun yayıncısıdır.

Pixel Rush, kolay kontrollere sahip piksel grafiklere sahip basit bir oyundur, fakat düzeyleri zorlu ve zorludur. dinamik. Aşağı kaydırırken dokunmanız ve sola yahut sağa kaydırmanız yeterli gelmektedir. Aşağı kaydırırken dokunmanız ve sola yahut sağa kaydırmanız yeterli gelmektedir. Muhteşem yarışlar yaratmak için iyi çalışın.

Pixel Rush Para Hilesi

Oyuncu, tehlikeli engel parkurunu geçerek ufak adamı kontrol edecek. Karakter, çok sayıda piksel bloğundan meydana gelir ve bu parçaların tuzaklarına düştüğünde kahramandan ayrılır. Yolda insanla karşılaşacak önüne geçer içinde, bastonun bir sopayı sallayan devasa bıçaklarını fark edersiniz. Vücuttaki blok sayısını geri yüklemek, çeşitli iyileştirmelerin bunun yanında yola dağılmış bonusları toplamaya yardım edecektır.

Pixel Rush Yıldız Hilesi

Pixel Boy bir engele çarptığında piksellerini kaybeder! Bundan dolayı olabilecek olduğunca çok engelden kaçınmaya çalışın. Hayatta kalmasını sağlamak maksadıyla çitlerin üzerinden koşun ve atlayın ve müthiş bir koşu elde etmek için bir anda bitirin. Ayrıca, her türlü engeli aşarken pikselleri ve yıldızları toplamak, Pixel Boy’un kayıp vücut kısımlarını geri kazanmanıza ve düzey atlamanıza yardım edecektır. Lakin dikkatli olun, çok fazla engelle karşılaşırsanız tüm piksellerinizi kaybedersiniz ve baştan başlamanız gerekir!

Pixel Rush Apk Oyun İndir Club

Pek çok özelleştirme seçeneğiyle Pixel Boy’u şık bir biçimde hareket ettirin! Çeşitli giysiler ve diğer harika öğeler için donatabileceğiniz yeni karakterlerin kilidini açın. Bu Pixel Rush 3D oyununda kişiliğinizin görünümü tercihlerinize bağlı! Koşarken bi hayli hızlı düşünürseniz, önüne geçeri aşarak yolunuza yeni eşyalar alma şansınız bile olacak. Yine de dikkat edin: bir engel, çoraplarınızı yahut giydiğiniz diğer herhangi bir eşyayı hemen yere serebilir!

Pixel Rush Apk Hile

Engellerin üzerindeki önüne geçerin üzerinden uçmak için fırlatma rampasından atlayın. Piksellerinizi mat bir ekrana dönüştürebilecek önüne geçere, sivri uçlara, sallanan bıçaklara ve baltalara, dönen platformlara ve diğer önüne geçere dikkat edin! Gittikçe zorlaşan düzeylerde ona klavuzluk ederken Pixel Boy hayatta kalacak mı? 

Pixel Rush Son Sürüm Apk

Ağaç, tavuk ve daha enteresan karakterler olarak oynayabilmek için yeni görünümler elde etmek için anahtarları toplayın! Mağazada yüzlerce öğenin kilidini aç! Başlıklar, taçlar, eldivenler, asalar, çizmeler ve daha fazlası dahil olmak üzere kişiliğinizi kişiselleştirmek için benzersiz yeni aksesuarların kilidini açmak için yıldızlar kazanın.

Pixel Rush Apk indir

Beceriniz ne kadar iyi olursa, özel ödüllerle Gizemli Kutunun kilidini açmak için o kadar bi hayli hızlı piksel biriktirirsiniz. Bu koşu oyununda ustalaşmak zaman ve konsantrasyon gerektirir, fakat harika ödüllerle karşılığını verir! Daha fazla yıldız kazanmak için bir çok fırsat. Yıldız çarpanı ile bonus düzeylerinde koşun ve zıplayın. Sandık oyununda şanslı olun ve ikramiyeyi kazanın!

Pixel Rush indir (MOD, Ücretsiz Ödül Hilesi)

Bir önceki android oyun

Hyper Drift APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın