PGT Pro GFX & Optimizer Full MOD APK [v0.21] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

PGT Pro GFX & Optimizer Full MOD APK [v0.21] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Trilokia Inc. tarafından yayınlanan 3MB boyutundaki PGT Pro GFX & Optimizer Full MOD APK [v0.21] indirme linkini sizler için paylaştık. PGT Pro GFX & Optimizer Full MOD APK [v0.21] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve PGT Pro GFX & Optimizer Full MOD APK [v0.21] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

PGT Pro GFX & Optimizer Full MOD APK [v0.21]

PGT Pro GFX & Optimizer Full MOD APK [0.21] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. En sevdiğiniz oyunun grafik değerini ayarlamanıza ve harika zaman geçirmenize olanak tanır.

PGT +: Pro GFX & Optimizer 0.21 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Ücretli Full Tam Sürüm 4.59 TL olan bu oyun bedava

Mobil platformlar için PUBG, dünya çapında sıklıkla bilinir ve çevrimiçi oyunların listelerinde sürekli olarak olarak üst sıralarda yer alır. Lakin bu makale, grafikleri ayarlayabilen ve oyunculara en iyi görsel ve oyun deneyimini yaşatabilen bir uygulamaya odaklanacak. PGT +: Pro GFX & Optimizer olarak bilinir ve yalnızca bir oyuna özgüdür, fakat özellikleri üstündür ve herkes için yeni potansiyellerin kilidini açmayı vaat eder. Daha da iyisi, nizami bir biçimde oluşturulmuş olması ve daha da kolay kişiselleştirme için doğrudan oyuna entegre edilebilmesidir.

PGT Pro GFX & Optimizer v0.21 MOD APK

PGT Pro GFX & Optimizer ana kabiliyeti, kullanıcıların orijinal oyun PUBG Mobile’dan gelen tüm grafik ayarlarını doğrudan ayarlamasına yardımcı olmaktır, böylece tüm işlevleri modern ve benzersizdir. Ek olarak, grafikleri özelleştirmek, orijinal oyunun bahsetmediği bir çok özel öğe, hatta ayrıntılar ekleyerek oyunculara en iyi görsel deneyimi sunacak. Grafikler, görsel efektler ve görselle alakalı diğer öğeler müthiş bir biçimde ince ayarlı ve ayrıntılarla dolu olacak. Uygulama bunun bunun yanında yeni ve daha iyi özelliklerle düzenli olarak güncellenecek ve böylece kullanıcılara uygulama yahut oyun için grafikleri ve görselleri aracılığıyla bir çok keşif yarayacaktır.

PGT Pro GFX & Optimizer APK son Sürüm

Orijinal oyunda çözünürlük özelleştirme özelliğinin hala bir çok sorunu var ve oyuncuya en iyi deneyimi sağlayamıyor. Ayrıca, orijinal oyunun kendisinde hala oyuncuların çözünürlüğü özelleştirmesi için birden fazla özel işlevi yoktur, bundan dolayı PGT+ bu problemi birkaç basit adımda çözebilir. 

PGT Pro İndir

Misal verilecek olursa, çözünürlük, çerçevelerin dengelenmesinde yahut yeniden boyutlandırılmasında önemli bir rol oynar ve bu, grafiklerin değerini o kadar çok etkiler ki, görüntü ve diğer etkenler değişir. Bunun yanında, bir çok cihazın büyük ekranları mevcuttur ve oyun yanıt vermez, bundan dolayı çözünürlüğü özelleştirmek, çok çeşitli cihazlarda işleri daha sorunsuz ve daha canlı hale getirecektir.

PGT Pro GFX & Optimizer APK İndir

PUBG Mobile, herkese en iyi görsel deneyimi sunmak için grafiklerde tam anlamıyla optimize edilmemiştir, bundan dolayı uygulama yeni bir grafik düzeysinin kilidini açacak ve oyuncuların oyundan daha yüksek bir kare hızında keyif almasına izin verecektir. Üstelik grafikleri iyileştirmek cihazın performans tüketimini artıracak fakat gerçekçi görüntü değeri karşılığında 4K HD değerine ulaşmak bile kolay bir şekilde. Optimizasyon müthişdir ve her sistemin daha sorunsuz, daha kararlı ve ileri teknoloji cihazlardan daha üstün çalışmasını sağlar. Bunun yanı sıra, uygulama doğrudan oyuna entegre edilebilir, böylece oyuncunun keşfini yeni zirvelere genişletir.

PGT Pro Son Sürüm

Cihaz oyunun performansına ve grafiklerine uyum sağlayamıyorsa, uygulama bir performans yükseltici tanıtacaktır. Yaygın olarak görülen bir özelliktir, fakat PGT+, özel programlar aracılığıyla başarılı bir biçimde üstün ve daha kuvvetli hale getirir. Bunun da ötesinde, kullanıcı yükseltme düzeysini ayarlayabilir ve pil tüketimi, artırılan performans düzeysiyle orantılı olacaktır. Ek olarak, kullanıcılara, oyundan keyif alırken cihazlarının verimli bir biçimde çalışmasına yardımcı olarak, performansı artırmayı ayarlamak için gereken bir dizi özellik yahut araç sunacaktır.

PGT Pro GFX & Optimizer APK 15

Sadece grafikleri yahut görüntü değerini optimize etmeye odaklanmakla kalmaz, uygulama bunun yanı sıra cihazların oyundaki diğer müthiş şeyleri de optimize etmesine olanak tanır. Ayrıca, oyunda tanıtılmamışlardır, fakat oyuncunun oyun deneyimini bir çok yönden büyük ölçüde etkilerler. Bu nedenle, bu öğeler en son içerikle düzenli olarak güncellenecek ve bunun yanı sıra oyundaki tüm sistemleri optimize ederken herkese keşifler verecek. Ayrıca, FPS’yi yahut cihaz işleme hızını iyileştirmek için ortam grafikleri, gölgeler ve fiziksel efektler gibi bu bölümde daha enteresan şeyler görünecektir.

Örtüşme faktörü, her oyuncunun deneyimi için her zaman bir sıkıntı olmuştur, bundan dolayı PGT+, oyuncuların kenar yumuşatması için gereken işlevsellik ile bütünleşecektir. Lakin, kenar yumuşatma daha fazla performans tüketecektir ve kullanıcılar bu özelliği grafikleri yahut daha iyi FPS’yi optimize etmek için kullanabilir. Kenar yumuşatma ile kullanıcılar, 2X, 4X, 8X ve daha fazlası gibi görsel kaliteyi iyileştirmek için daha fazla özelleştirmeye sahip olacaklar. Kenar yumuşatma seçeneği ne kadar yüksek olursa, kişiliğin eğrileri o kadar yumuşak ve canlı hale gelir, fakat ağır ağır daha fazla performans sorununa yol açar.

PGT Pro APK İndir

PGT+, PUBG Mobil oyunlarının çoğu mobil cihazla basit bir şekilde uyumlu olması için özel olarak üstün bir uygulama olarak kabul edilir. Ayrıca, kullanıcılara grafikleri özelleştirmek ve genelde oyunla alakalı en iyi deneyimi sunmak için çeşitli seçenekler sunacak. Gelecekte, uygulama yeni özellikleri düzenli olarak güncelleyecek ve optimize ediciyi kullanıcıların rahatça keşfetmesi için daha sorunsuz ve daha kullanıcı dostu hale getirecek.

PGT Pro GFX & Optimizer indir (MOD, Tam Sürüm / Full)

Bir önceki android uygulama

KMPlayer Plus APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın