Peygamberimin Hayatı – İlkokullar İçin Peygamberim Serisi 1 pdf oku indir

3
Peygamberimin Hayatı – İlkokullar İçin Peygamberim Serisi 1 pdf oku indir

Peygamberimin Hayatı – İlkokullar İçin Peygamberim Serisi 1 pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Din Eğitimi Kitapları türünde çıkarılan Peygamberimin Hayatı – İlkokullar İçin Peygamberim Serisi 1 kitabını paylaştık. 64 sayfadan oluşan Peygamberimin Hayatı – İlkokullar İçin Peygamberim Serisi 1 kitabının yazarı ise Mahmut Kelpetin‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Peygamberimin Hayatı – İlkokullar İçin Peygamberim Serisi 1 oku indir. Peygamberimin Hayatı – İlkokullar İçin Peygamberim Serisi 1 pdf indir yandex, Peygamberimin Hayatı – İlkokullar İçin Peygamberim Serisi 1 pdf indir idefix, Peygamberimin Hayatı – İlkokullar İçin Peygamberim Serisi 1 PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Peygamberimin Hayatı – İlkokullar İçin Peygamberim Serisi 1 Pdf indir

Peygamberimin Hayatı – İlkokullar İçin Peygamberim Serisi 1 Kısa Özet

Yu¨ce Allah aracılığıyla son ilahi mesajı insanlığa tebliğ etmekle görevlendirilen Peygamberimizin (sas) yaşamını öğrenmek her zamanda bu¨tu¨n insanlar için gereklidir. Zira âlemlere rahmet olan Allah Elçisi’nin getirdiği mesaj, insanlığın kurtuluşunun tek yoludur. Bu nedenle Allah Elçisi’nin bu mesajı nasıl anladığı ve yaşadığı, bizim için çok mühimdir.

Elinizdeki kitap, *Peygamberimin Hayatı*, *Peygamberimin Ahlâkı*, *Peygamberimin Arkadaşları* ve *Peygamberimin Hayatından Hikâyeler* başlıklarını taşıyan dört kitaplık *İlkokullar İçin Peygamberim Serisi* çerçevesinde kaleme alınmıştır. Bu kitaplar, Allah Elçisi’nin yaşadığı dönemi ve dostları olan sahabeyi sahih bilgiye dayanarak anlatma du¨şu¨ncesiyle ortaya çıkmıştır.

Gu¨nu¨mu¨zde Hz. Peygamber ile ilgili çocuklarımıza bilgi verirken onların düzeylerine uygun, yararlanabileceğimiz yeterli kitap bulunmadığı du¨şu¨ncesiyle doğru bilgiyi esas alarak hazırlanan kitaplar, Prof. Dr. Âdem Apak, Prof. Dr. Adnan Demircan, Prof. Dr. Şaban Öz ve Doç. Dr. Mahmut Kelpetin aracılığıyla kaleme alınmıştır.

Bir cevap yazın