People and The City Ödül Hileli MOD APK [v1.0.706] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

People and The City Ödül Hileli MOD APK [v1.0.706] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Dygames.Inc tarafından yayınlanan 76MB boyutundaki People and The City Ödül Hileli MOD APK [v1.0.706] indirme linkini sizler için paylaştık. People and The City Ödül Hileli MOD APK [v1.0.706] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve People and The City Ödül Hileli MOD APK [v1.0.706] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

People and The City Ödül Hileli MOD APK [v1.0.706]

People and The City Ödül Hileli MOD APK [1.0.706] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. İnsanların şehrin her yerine hareket edebilmesi için binaların içinden geçebilecek kadar yol inşa etmelisiniz.

People and The City 1.0.706 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Reklamları izlemeden ödüller kazanın!

People and The City, sürekli olarak büyüyen bir şehir kurma ve yönetim simülasyon oyunudur. Boş araziyi modern bir şehre dönüştürmek için bir çok bina inşa etmeniz, yollar, araçlar ve hizmetler inşa etmeniz gerekecek. Kolayca kontrol edebilmeniz için her şey kontrolünüz altında. Ayrıca şehrinizde yaşamak için çeşitli karakterler toplayabilir ve onların farklı hikayelerinin tadını çıkarabilirsiniz. Yeni yerler geliştirmek ve şehrin alanını genişletmek için arazinizde harabeler bulmalısınız.

People and The City v1.0.706 MOD APK

Hareketli bir yaşam, endüstriyel ve hizmet faaliyetleri yaratmak için heyecan verici hikayeler aracılığıyla farklı karakterler toplamalısınız. Ana karakterlerden şehriniz için daha fazla yeni karakter geliştirebilirsiniz. Bunun için iş, eğlence, turizm ve alışveriş, ticaret gibi şehrin sanayisini ve hizmetlerini etkileyen faaliyetler oluşturmalısınız. Şehirdeki ünlüleri mutlu ederseniz, şehrinizi daha büyük ve daha büyük inşa edebilmeniz için size her gün armağanler göndereceklerdir.

People and The City Para Hilesi

Şehirde bulunan 10 global marka ile bir çok değişik sektör geliştirebilirsiniz ve her biri birden fazla ajans açmanıza olanak sağlar. Ayrıca, daha fazla şehir geliştirme karı elde etmek için dostlarınızın şehirlerinde daha fazla acente açabilirsiniz. People and The City‘de büyük rahatlık ve rahatlıkla şehrinizin dışına sınırsızca genişleyebilirsiniz.

People and The City Ödül Hilesi

Ayrıca Sweeter yahut SNS gibi eğlence için People ve The City’de sosyal oyunlar oynayabilirsiniz. Bu oyunda Facebook’ta çok sevdiğiniz oyunlarla çok eğleneceksiniz. Ayrıca günlük yaşam ve yönetim çalışmalarınızı dostlarınızla paylaşabilir ve onlarla etkileşimde bulunmak için arkadaş edinebilirsiniz.

Kapsamlı ve heyecanlı bir hikaye ile ünlülerin hayatlarını yüksek binalarda hayat vereceksınız. İnsanlar ve Şehir, şehrinizdeki karakterler ile ilgili bir sitcom izlerken size harika bir deneyim yaşatacak. Ayrıca oyun, oyuncuların kullanması ve gerçekleştirmesi için karakterleri ve görevleri düzenli olarak güncelleyecektir. Şehirdeki insan sayısı artacak, bu yüzden güvenli ve mutlu bir yaşam yaratmak için bir çok iş ve eğlence hizmeti kurmanız gerekiyor.

People and The City Hile Apk

İnsanların şehrin her yerine hareket edebilmesi için binaların içinden geçebilecek kadar yol inşa etmelisiniz. Ayrıca yolların yapımı, malları taşımanıza ve bölgenin üretken faaliyetlerini geliştirmenize yardım edecektır. Yüksek binalar inşa etmek için işçi kiralamak ve şehrinizi daha müreffeh kılmak için yeterli kaynağa ve maliyete sahip olmalısınız.

People and The City apk indir

People and The City’de aralarından seçim yapabileceğiniz ve kendi canlı kentsel alanınızı yaratabileceğiniz bir çok şık bina tasarımı bulunmaktadır. Şehirde endüstriler ve hizmetler geliştirmek için kendi markalarına sahip büyük şirketler de kurmanız yardım edecektır. Bu oyun, deneyimlemeniz ve eğlenmeniz için güzel ve gerçekçi bir alandır. Liderlik tablosunun en üstüne çıkmak ve en iyi oyuncu olmak için şehrinizi daha kuvvetli yönetmeye çalışın.

People and The City indir (MOD, Ücretsiz Ödüller)

Bir önceki android oyun

Star Conflict Heroes 3D RPG Online sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın