Türkçe Yama

PC Building Simulator, Epic Games’de ücretsiz

PC Building Simulator, Epic Games’de ücretsiz, Oyun severler için PC Building Simulator, Epic Games’de ücretsiz ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde PC Building Simulator, Epic Games’de ücretsiz ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

PC Building Simulator, Epic Games’de ücretsiz

Her haftanın perşembe gününde, oyunculara ücretsiz bir biçimde oyun sunmaya devam eden Epic Games, bu hafta ise Claudiu Kiss ve The Irregular Corporation’un ünlü simülasyon oyunu PC Building Simulator‘ü ücretsiz bir biçimde dağıtıyor. 14 Ekim saat 18.00’a kadar ücretsiz bir biçimde kütüphanenize ekleyebileceğiniz yapım, oyunculara goğrudan kendi hayallerindeki bilgisayarı toplama fırsatı sunuyor. Bilgisayar parçalarıyla uğraşmayı ve simülatör türünü sevenlerin mutlaka kaçırmaması gereken yapım, oyuncuların da beğenisini toplamayı başarmış.

PC Building Simulator, Epic Games’de ücretsiz

Epic Games ücretsiz oyunları nasıl alınır? Ücretsiz oyunlar sekmesine, buraya tıklayarak bi hayli kolay bir biçimde varabilirsiniz. Daha ardından ise bir Epic Games hesabına gereksiniminiz olacak. Tamamen ücretsiz bir biçimde hesabınızı oluşturduktan sonra; ücretsiz oyunlar sekmesindeki oyunların üstüne tıklayıp, ücretsiz oyununuzu kütüphanenize kalıcı bir biçimde ekleyebilir ve dilediğiniz zaman oyununuza varabilirsiniz.

PC Building Simulator, Epic Games'de ücretsiz

PC Building Simulator oyunculara neler sunuyor?

KENDİ İŞİNİ KUR

PC Building Simulator’daki kariyer modu seni kendi PC toplama ve tamir etme işinin başına yerleştiriyor. Kendi keyifli atölyende sana gelen çeşitli işleri tamamlamak için bildiğin tüm teknik becerileri kullanmalısın. Müşteriler sana basit yükseltmeler ve tamirlerden eksiksiz bir sistem toplamaya uzanan işler verecek, senin de bunları kâr edecek biçimde tamamlaman gerekecek!

HAYALİNDEKİ PC’Yİ TOPLA

Kasadan başlayarak en sevdiğin parçalarla PC’ni topla ve PC’ni öne çıkaracak en sevdiğin LED ve kablo renkleri ile ona kendi imzanı at. PC’ni soğuk tutmak için çeşitli hava ve sıvı soğutma çözümlerini kullan veya hatta tamamen özelleştirilebilir sıvı soğutma borularını tercih et! Ekipmanları bir araya getirdiktan sonra açmaya ve nasıl bir performans gösterdiğini görmeye hazırsın. Sonuçlardan tatmin değil misin? Bios ayarlarına gir ve overclock yaparak herhangi bir şeyi bozmadan daha iyi sonuçlar alıp alamayacağını gör!

PC TOPLAMAYI ÖĞREN

Kendi PC’ni toplamak imkânsız bir görev gibi mi geldi? PC Building Simulator, sıra sıra parçaların hangi sırayla bir araya getirilmesi gerektiğini gösteren talimatlar ve hangi parçanın ne işleve sahip olduğunu gösteren faydalı bilgiler ile en yeni PC üyelerine makinelerinin nasıl bir araya getirildiğini öğretmeyi planlıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu