Party Match Sakın Düşme Apk İndir

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Party Match Sakın Düşme Apk İndir, APK uygulama sitemizde Party Match Sakın Düşme Apk İndir apk indirme linkini sizler için paylaştık. Party Match Sakın Düşme Apk İndir ile alakalı detaylar yazımızda..

Party Match Sakın Düşme Apk İndir

Party Match Sakın Düşme Apk İndir

Koşu ve bulmaca oyunları dünyasında keyifli bir macera seni bekliyor. Eğlenceli arcade ve koşu oyunlarını sever misin? Peki ya mantığını test eden bulmaca oyunlarını? Party Match: Sakın Düşme tam aradığın oyun. Bu oyunda hem çok önemli bir arenada koşup hayatta kalmaya çalışıyor bunun yanı sıra ilgi çekici bulmacaları çözüyorsun.

Oynanışı bi hayli rahat: ekrana dikkatlice bak, ekranda gördüğün resmin eşini arenada bul, o resmin olduğu karo taşına atla ve bu biçimde ilerleyip oyunu kazan. Unutma, arenada tek değilsin. Bir sürü rakip seni itip düşürmeye çalışıyor. Hepsinin üstesinden gel, ayakta kal ve şampiyon sen ol.

Party Match: Sakın Düşme Apk indir

Düşen kaybeder. En sona kalan kazanır. Gözün kesiyor mu?

OYUN ÖZELLİKLERİ:
– Basit, keyifli oyun
– İlginç oynanış
– Kolay kontroller
– Harika grafikler
– Gerçekçi nesne fiziği
– Sezgisel arayüz

Party Match: Sakın Düşme becerilerini zorlayacak bir oyun. Bulmaca oyunları asla bu kadar canlı olmamıştı. Keyif ve coşku bir arada seni bekliyor. Daha ne bekliyorsun? Hemen indir ve oynamaya başla!

Bir cevap yazın