Papa Louie Pals Kilitler Açık MOD APK [v1.9.1] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Papa Louie Pals Kilitler Açık MOD APK [v1.9.1] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Flipline Studios tarafından yayınlanan 57MB boyutundaki Papa Louie Pals Kilitler Açık MOD APK [v1.9.1] indirme linkini sizler için paylaştık. Papa Louie Pals Kilitler Açık MOD APK [v1.9.1] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Papa Louie Pals Kilitler Açık MOD APK [v1.9.1] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Papa Louie Pals Kilitler Açık MOD APK [v1.9.1]

Papa Louie Pals Kilitler Açık MOD APK [1.9.1] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kendi benzersiz Dostlarınızdan bir araya gelen bir koleksiyon tasarlayın ve kaydedin ve bunları paylaşmak üzere sahneler ve hikayeler oluşturmak için kullanın.

Papa Louie Pals 1.9.1 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Kilitler Açık

Modacı mısın Ünlü bir tasarımcı olmayı hayal ediyor musunuz? Yeni ve benzersiz kıyafet stilleriyle müthiş renk kombinasyonunu seviyor musunuz? Tüm bu hobileri ve arzuları yerine getirme zamanı. Flipline Studios’un yayıncısı için son derece heyecan verici bir moda oyunu olan Papa Louie Pals‘a gelin. Kişiliğinizi ve moda anlayışınızı özgürce ifade etmenin, sonrasında oyunun özel bölümünü hemen indirip izlemenin zamanı geldi!

Papa Louie Pals v1.9.1 MOD APK

Bu oyunu oynamanın heyecan verici bir yanı da diğer moda oyunlarının aksine güzel ve seksi bir kızın giyebileceği kıyafetleri, etekleri, ayakkabıları vb. eşleştirmek yerine, dostlarınız için özel tasarımcı olacaksınız. İlginç, değil mi? Ne kadar tatlı ve tatlıler.

Papa Louie APK Android Oyun CLUB

Papa Louie Pals oyununda ilk kez, mevcut bir şablon değil, kendi özel Arkadaşınızı oluşturabilirsiniz. Vücudunuzun şeklini özelleştirebilir, ten renginizi, yüzünüzü, saç stilinizi duruşunuza göre ayarlayabilirsiniz. Pal’in durumuna ve duruşuna uyacak biçimde yüzünüzün görüntüsü bile değiştirebilirsiniz. Karakterinizin erkek veya kadın, şişman veya zayıf, açık veya koyu tenli, çilli veya değil, kıvırcık veya uzun saçlı, uzun veya kısa saçlı, gülen veya kızgın olmasını ister misiniz? Sizin için bir çok seçenek var ve oradan dilediğiniz gibi yüzlerce karakter tipi oluşturabilirsiniz.

Papa Louie oyna

Lakin, hepsi bu kadar değil. Doğru şekle sahip bir Pal oluşturduktan sonra onun için değişik moda stilleri tasarlamaya ekranlara geleceksınız. T-shirtlerden montlara, pantolonlara, ayakkabılara, şapkalara, eteklere kadar… Her türün yüzlerce farklı stili var. Envanterden dilediğiniz stili özgürce seçebilirsiniz; o kadar çok şeye bunalmış hissedeceksiniz ki, ne yazık ki hepsini onun kişiliğine yükleyemiyorsunuz. Orada durmadan oyun size bundan daha yaratıcı olma şansı veriyor. Stil seçmenin bunun yanında, istediğiniz biçimde renklendirmekte bile özgürsünüz. Aralarından seçim yapabileceğiniz 50’den fazla renk paleti. Hiçbir şeyle sınırlı kalmayacaksınız, yaratıcı fikirlerinizin daha yükseğe uçmasına izin verin.

Papa Louie Pals Apk Hile

Bir arkadaş oluşturup ona isim verdikten sonra kişiliğinizi hemen bir sahneye koyabilirsiniz. Karakter için arka plan ve eylem seçme özgürlüğü, hatta kişiliğiniz ve başka bir karakter içinde bir çerçeve içinde basit bir konuşma dizisi bile oluşturabilirsiniz. Bir tasarımcıdan keyifli bir çizgi roman yaratıcısı olursunuz. Pasta, armağan çantası yahut telefon gibi çeşitli aksesuarlar size çok yardım edecektır. Kendi hikayeni yazıp dostlarınla ​​paylaşmanın tam zamanı!

Papa Louie Pals Apk indir

Oyun basit 2D grafiklere sahiptir. Renkler çeşitlidir ve çerçeve çok göz alıcıtır, oyunculara gençlik ve rahatlık verir. Oyunun içeriği geniş bir şekilde bir biçimde dizayn edilmiş ve titiz, gerçek çerçeve, oyunun güzelleşmesine ve çok daha yüksek doğmasına faydalı oluyor. Papa Louie Pals MOD, süblimasyon için gerçekten harika bir yerdir. Sadece bir moda tasarımcısı olabilir ve bir çizgi roman sanatçısı olabilirsiniz. Daha ne? Eğlenin, oyunu indirin ve kendi sürprizinizi yaratın!

Papa Louie Pals indir (MOD, Tümünün Kilidi Açık)

Bir önceki android oyun

Idle Airport Tycoon APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın