PAKO 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.2] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

PAKO 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.2] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Tree Men Games tarafından yayınlanan 115MB boyutundaki PAKO 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.2] indirme linkini sizler için paylaştık. PAKO 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.2] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve PAKO 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.2] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

PAKO 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.2]

PAKO 2 Para Hileli MOD APK [1.0.2] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. PAKO 2, kaçış sürücüsü olarak çalıştığınız bir arcade sürüş oyunudur.

PAKO 2 1.0.2 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Para Hilesi

Zorlukları sever misin? Kendinize büyük bir güven ve deneyime sahip olmak için meydan okuyun. Dünya ne kadar modernse, o kadar çok şey geliştiriliyor. Tipik olarak, arabalar, Lamborghini, Ferrari … hepsi büyük yarış tarafından çok popülerdir ve ünlü süperstarın bir araba koleksiyonu mevcuttur. Süper bi hayli hızlı yarış hissini yaşamak, güzel yarış becerileri ile dünyanın en ünlüsü olmak istiyorsunuz. Hayallerinizin gerçekleştiği PAKO 2’ye şimdi katılın.

PAKO 2 v1.0.2 MOD APK

Koş, koş ve polis nezaretinden kurtulmak için elinden gelen her şeyi tercih ederek koşabildiğin kadar koş. Bunlar bir koşunun tek şartıdır. Oyuncunun uygulamayı denemesi için bir çok düzey mevcuttur. Bonus sayısı ne kadar yüksek olursa, alınan ödül de o kadar yüksek olur. Yazılım, oyuncuların yarış başlamadan önce arabayı nasıl çalıştırdıklarını ve kullandıklarını daha iyi anlayabilmeleri için listeler, konumlar ve oyun özellikleri sağlar. 

PAKO 2 Para Hilesi

Oyuncuların alacağı puanlar olacak ki bu da polis kovalamacasına neden oluyor. PAKO 2 için oyuncular yalnızca silah kullanmakla kalmaz, bunun yanı sıra polis gücüne de karşı koyabilir. Oyuna katılım süreci için gerekli teçhizatı sağlayan istasyonlar olacaktır. Silahlar rakipleri vurmak için kullanılır PAKO 2 bi hayli hızlı yarışçı olun. Klasik savaşların bir yarışçısı olun. Oyuncular rekabet etmek için doğru araba türünü seçebilirler.

PAKO 2 Araba Hilesi

Yol sistemi yüzlerce kilometre uzunluğunda. Hızı artırın, polis arabalarından kaçının, yolda önüne geçer görünebilir. Kendine özgü vahşi doğası olan geniş alan, birkaç kişi geri döndü, fakat kovalamak için çok uygun, dramatik. Yeni araçlar tam yeni. Hasarlı arabalar için onarım hizmeti. Polis arabaları ve hatta helikopterlerle daha fazla tura hazırlanmak için en sevdiğiniz araç için yeni ekipman yeniden monte edilebilir.

PAKO 2 Apk Hile

Müzik, zorlu bir oyunu daha da dramatik hale getirebilir. Motorlu yarış arabalarının sesi patlarken, bir uçağa yahut arabaya çarptığınızda vahşi doğada yankılanan silah sesleri deneyime değer. Durumu ayarlayın ve hızlandırın. Müzik önemli bir rol oynar, tahtı tatmin eden neşeli duyguların anıdır. Sıkıcı bir radyo istasyonu duymuyoruz ama gerçek sürüşe konsantre olabilinmekte. Tercihinize bağlı olarak her ikisi de çok iyi olduğu için bir denetleyici yahut klavye ve fare kullanabilirsiniz.

PAKO 2 Apk indir

Yayınlanma süresi uzun olmasa  da PAKO 2, oyuncuların yorumlarını ve desteğini de aldı. Önceki uygulamanın yükseltilmesi ve geliştirilmesi, PAKO 2’nin yetersizliklerini değiştirme avantajına sahiptir ve müşterilerin gereksinimlerini karşılayabilir. Geliştiricilerin, kullanıcıya en iyi eğlenceyi sunabilecek uygulamaları her zaman müthişleştirdiği yer burasıdır.

PAKO 2 indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)

Bir önceki android oyun

US Conflict APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın