Türkçe Yama

Overwatch yönetmeni Blizzarddan ayrıldı

Overwatch yönetmeni Blizzarddan ayrıldı, Oyun severler için Overwatch yönetmeni Blizzarddan ayrıldı ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Overwatch yönetmeni Blizzarddan ayrıldı ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Overwatch yönetmeni Blizzarddan ayrıldı

Overwatch yönetmeni Blizzard’dan ayrıldı. Overwatch baş yapımcısı Chacko Sonny’nin, geçtiğimiz Cuma günü çalışanlara firmadan ayrılacağını dile getirdiği söyleniyor.  Yakın gelecekte de  adı skandallar ile anılan baş tasarımcı Jesse McCree ile birlikte birden fazla isim firmadan ayrılmış, yerlerine başka isimler işe alınmıştı.

Yeni oynanış videosu öncesinde Overwatch yönetmeni Blizzard ile yolları ayırdı

Daha önce Blizzard ile yolları ayıran Jeff Kaplan kadar olmasa da Sonny’nin, Kaplan’ın ayrılışının ardından bir araya gelen boşluğu dolduran figür olduğu belirtiliyor. 5 yıllık zaman zarfında Overwatch için çeşitli yüksek düzey mevkilerde bulunun Sonny firmadan ayrıldığını şirket içi bir mail ile duyurmuş, Blizzard’ın başına J. Allen Brack’in yerine geçen Jen Oneal ve Mike Ybarra kendisini “her şeye özen gösteren bir önder” olarak tanımlamış.

Overwatch yönetmeni Blizzard

Blizzard içinden birinin PC Gamer’a aktardığına göre, Overwatch 2’nin geliştirme aşamasının bitmek üzere olduğu ve bu hafta sonu yaşanacak olan  Overwatch Ligi Büyük Finalleri sırasında oyuna dair ilk oynanış videosunun yayınlanacağı belirtilmiş. Lakin Overwatch 2 için halen bir yayınlanma tarihi açıklamalmadı, bu etkinlikde yayına girecek video ile oyunun çıkış tarihi de açıklamalabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu