Overwatch McCree’nin adı değişti

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Overwatch McCree’nin adı değişti, Oyun severler için Overwatch McCree’nin adı değişti ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Overwatch McCree’nin adı değişti ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Overwatch McCree’nin adı değişti

Overwatch McCree’nin adı sonunda değişti ve ünlü kovboy Cole Cassidy adını aldı. Blizzard’ın temmuz ayından beri uğraştığı, firma içinde cinsel taciz ve ayrımcılık iddialarının ardından birden fazla mühim isim firmadan ayrılmıştı. Bunların içinde, olaylara karıştığı söylenen Diablo 4 baş tasarımcısı Jesse McCree’de yer alıyordu. McCree’nin firmadan ayrılmasının ardından, World of Warcraft Legion’daki bölgelerde Mac’Aree’nin adı değiştirilerek  Eredath’a çevrilmişti.

Overwatch McCree’nin adı bir süredir telaffuz edilmiyordu

McCree’nin firmadan ayrılmasının ardından, Overwatch Lig spikerleri kendi aralarında bir gelenek başlatmış ve kişiliğin adını telaffuz etmeyi kesmişlerdi. Yani Overwatch McCree’nin adı topluluk içinde silinmiş ve “kovboy” olmuştu. Blizzard, kovboyun adının 26 Ekim’de değişeceğini duyuran tweet içinde imalı bir mesaj da paylaşımı yaptı.

Overwatch McCree

” Hainlerin ilk kaybettikleri şey isimleridir ve bu hain, kendi adından vazgeçeli ço olmuştu. Geçmişinden kaçmak kendinden kaçmak demektir ve geçen her sene onun geçmişte olduğu kişi ve şu an kim olduğu içindeki uçurumu derinleştirdi. Ama her kovboyun yaşamında kendisine “dur” deyip bir duruş göstermesi gereken anlar mevcuttur. Overwatch’u daha iyi bir hale getirmek, işleri yerine koymak ve takım dostlarına karşı dürüst olmak için bu duruşu gösteren Cole Cassidy yeni günün şafağını selamladı.”

Evet, böyle edebi bir açıklamanın ardından Overwatch McCree’nin adı oyundan resmi olarak silinmiş oldu.

Bir cevap yazın