Otisabi 8 – Aşk Benim pdf oku indir

6
Otisabi 8 – Aşk Benim pdf oku indir

Otisabi 8 – Aşk Benim pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Çocuk Çizgi Roman Kitapları türünde çıkarılan Otisabi 8 – Aşk Benim kitabını paylaştık. 80 sayfadan oluşan Otisabi 8 – Aşk Benim kitabının yazarı ise Yılmaz Aslantürk‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Otisabi 8 – Aşk Benim oku indir. Otisabi 8 – Aşk Benim pdf indir yandex, Otisabi 8 – Aşk Benim pdf indir idefix, Otisabi 8 – Aşk Benim PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Otisabi 8 – Aşk Benim Pdf indir

Otisabi 8 – Aşk Benim Kısa Özet

Otisabi’ nin Maceraları Aşk Benim’le Devam Ediyor!

Otisabi, Türkiye mizah ve ç izgiroman dünyasının en uzun soluklu nadir kahramanlarından. 1994 senesinde Otisabi maceralarını çizmeye başlayan Yılmaz Aslantürk ilk sayısından bu yana da Uykusuz dergisinin arka sayfasında her hafta okurlarıyla buluşturuyor.

Yılmaz Aslantürk’ün başarısı, senelerdır hayli tartışmalı bir anti-kahramanı sürekli olarak git gide artan bir okuyucu kitlesine sevdirmesi. Kadın erkek ilişkilerini Otisabi kişiliği üzerinden taraflı ama belki de şuana dek hiç olmadığı kadar dürüstçe işledi. Otisabi, maceralarında peşinden koştuğu kadınları elde etse de, edemese de kimi zaman olduğu gibi ilişki peşinde koşarken canını zor kurtarsa da yaşadıklarından ders çıkarmayı bilmiştir. Otisabi öyküleri dikkatli bakan gözler için şehirli ve bekar bir erkeğin, yalnızca kadınlarla değil değişen ve dönüşen dış dünyayla olan ilişkisini de eleştirel bir bakış açısıyla konu ediniyor. Sevilen yan karakterler, cinsellik delisi konut sahibi Nejat Amca, tipik bir kaybeden komşusu Kaan, kurnaz patronu Zafer Bey ve geveze iş dostları Otisabi öykülerine hem güncel olaylara dokunma hem de değişen değer yargılarını alaya alma fırsatı tanıyor.

Bir cevap yazın