Türkçe Yama

Orijinal GTA üçlemesi tarihe karışıyor

Orijinal GTA üçlemesi tarihe karışıyor, Oyun severler için Orijinal GTA üçlemesi tarihe karışıyor ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Orijinal GTA üçlemesi tarihe karışıyor ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Orijinal GTA üçlemesi tarihe karışıyor

Rockstar Games, orijinal GTA üçlemesinin, kendi platformlarında dijital kopyalarının satışını durduracağını GTA Trilogy Definitive Edition’ın açıklamalmasının ardından zaten belirtmişti.  Rockstar Games’in bu hafta içinde GTA San Andreas, Vice City ve GTA 3’ün kopyalarının diğer PC ve konsol perakende satış noktalarından da kaldırtacağı belirtiliyor.

GTA üçlemesi hem yenileniyor hem de tarihe karışıyor

Rockstar, GTA Trilogy Definitive Edition ile Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City ve Grand Theft Auto: San Andreas’ı tek bir paket içinde, sıradan bir remake olmanın ötesinde kapsamlı yenilikler içereceği belirtilmişti. Paket, önce PC ve bütün konsollara çıktıktan sonra iOS ve Android’e de gelebilir.

GTA üçlemesi

Rockstar, eğer hali hazırda orijinal GTA oyunlarına sahipseniz panik yapacak bir şey olmadığını belirtiyor, oyunlarınızı kaybetmeyeceksiniz.  Lakin oyunların orijinal haline sahip olmayanlar için bir çeşit son ikaz olarak kabul edebiliriz.  An itibariyle orijinal GTA oyunları Grand Theft Auto: The Trilogy adıyla Steam’de mevcut, eğer yenilenmiş versiyonla birlikte oyunların eski hallerine de sahip olmak istiyorsanız, elinizi hızlı tutmalısınız gibi gözüküyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu