Origami kağıt kuşlar adım adım planları Apk İndir

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Origami kağıt kuşlar sıra sıra planları Apk İndir, APK uygulama sitemizde Origami kağıt kuşlar sıra sıra planları Apk İndir apk indirme linkini sizler için paylaştık. Origami kağıt kuşlar sıra sıra planları Apk İndir ile alakalı detaylar yazımızda..

Origami kağıt kuşlar sıra sıra planları Apk İndir

Origami kağıt kuşlar sıra sıra planları Apk İndir

Origami kağıt kuşlar, sıra sıra dersler ve origami talimatları ile bir öğrenim uygulamasıdır. Bugün siz değerli okurlarımıza kağıt kuşların yaşamına gitmenizi öneriyoruz. Bunlar, değişiklikleri ile nasıl şaşırtılacağını bilen oldukca güzel ve görkemli hayvanlar. Bu origami kuşlarını kağıttan nasıl çıkaracağımızı bulalım.

Origami sanatı, mantık, dikkat, hafıza, mekansal düşünme ve ellerin ince motor becerilerini daha da ilerletmeye destek olan oldukca eski ve olağanüstü derecede güzel bir hobidir. Origami dünya çapında popülerlik kazanıyor. İnsanlar muhtelif kağıt figürleri katlamayı severler. Çünkü origami de sakinleşir.

Bu uygulamadan gelen Origami kuşlar herhangi bir iç mekan için entresan bir dekorasyon olabilir. Kağıttan kuş figürleriyle oynayabilir yahut armağan olarak kullanabilirsiniz. Kuş figürlerini raflara koyabilirsiniz ve bu odanızı dekore edecektir.

Origami kağıt kuşlar: sıra sıra planları Apk Full indir

Lakin kağıdı katlamakta zorluk yaşıyorsanız, talimatları tekrar başlatmaya çalışın. Bu destek olmalı!

Ördekler, kuğular, vinçler, güvercinler, papağanlar, kaz, tavuk ve öteki kağıt kuşlar: Bu uygulamada değişik kuşların origami eğitim şemaları bulacaksınız.

Bu uygulamadan origami kağıttan kuşlar yapabilmek için renkli kağıtlara gereksiniminiz olacaktır. Lakin düz beyaz kağıt kullanabilirsiniz. Kağıt boyutlarını diyagramlarda gösterdik, fakat başka herhangi bir kağıt boyutunu kullanabilirsiniz. Bükülmeleri olabilecek olan en iyi ve en doğru biçimde meydana getirmeye çalışın. Gerekirse, şekli düzeltmek için yapıştırıcı kullanabilirsiniz. Kağıt kuş şekillerini istediğiniz benzer biçimde renklendirmek için sulu boyalar yada guaj boyaların bunun yanında kalemleri ve işaretleri kullanabilirsiniz.

Umarız bu tatbik size farklı kuşların origamisini kağıttan nasıl yapacağınızı öğretir ve alışılmadık kağıt figürleriyle dostlarınızı yada akrabalarınızı şaşırtabilirsiniz.

Origami sanatına hoşgeldiniz!

Bir cevap yazın