ordu komando keskin nişancı gizli görev atış Apk İndir

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

ordu komando keskin nişancı gizli görev atış Apk İndir, APK uygulama sitemizde ordu komando keskin nişancı gizli görev atış Apk İndir apk indirme linkini sizler için paylaştık. ordu komando keskin nişancı gizli görev atış Apk İndir ile alakalı detaylar yazımızda..

ordu komando keskin nişancı gizli görev atış Apk İndir

ordu komando keskin nişancı gizli görev atış Apk İndir

Ordu komando keskin nişancı gizli saklı vazife atış oyunları, 2020deki en iyi yeni FPS ordu oyunlarından biridir

Aksiyon kategorisinde komando silah atış oyunları yada serbest atış oyunları oynamayı seviyor musunuz? Gerçek atış eğlencesini oynamanız ihtiyaç duyulan ordu komando keskin nişancı gizli saklı vazife atış oyunlarını sunuyorsunuz. Bu 3. Dünya savaşı ve savaş alanında ordu gizli görevlerini yerine getirmek için en iyi yurkish silahlı kuvvetleri komandosusunuz. En kaliteli komando keskin nişancı atıcısısınız ve düşmanınızla savaşmak ve tüm keskin nişancı atış görevlerini tamamlamak için taarruz silahları ve farklı keskin nişancılar benzer biçimde son kez silahlarla tam donanımlısınız. FPS keskin nişancı atış görevlerinde cenk stratejinizi yapın ve tamamlanması gereken düzinelerce stratejik vazife var ve bu dünyanın en iyi aksiyon ve macera çevrimdışı ordu komando keskin nişancı atış oyunlarında en iyi ordu komandosu oldunuz.

ordu komando keskin nişancı gizli görev atış Apk Full indir

Lakin bütün keskin nişancı silahlarının AK-47, ArmaLite tüfeği, M16 tüfek, saldırı tüfeği, Bren makineli tüfek, Browning otomatik tüfek, Hotchkiss makineli tüfek, MG42, MAG makineli tüfek, Maxim makineli tüfek, Schwarzlose makineli tüfek kullanılması tavsiye edilir. Komando görev oyununu tamamlamak için kısa menzilli atış yada uzun menzilli atış için kullanılır. Oyun deneyimi ile sizi keyifli çevrimdışı fps atış oyunu 2020nin yeni atış düzeysine götürecek. Ülkenizin en iyi komando keskin nişancısısınız ve bu ordu oyununda düşmanınızı öldürmeniz gerekiyor.

Bir cevap yazın