ordu Çöp Adam Kahraman sayaç   saldırı Apk İndir

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

ordu Çöp Adam Kahraman sayaç   saldırı Apk İndir, APK uygulama sitemizde ordu Çöp Adam Kahraman sayaç   saldırı Apk İndir apk indirme linkini sizler için paylaştık. ordu Çöp Adam Kahraman sayaç   saldırı Apk İndir ile alakalı detaylar yazımızda..

ordu Çöp Adam Kahraman sayaç   saldırı Apk İndir

ordu Çöp Adam Kahraman sayaç   saldırı Apk İndir

Millete hizmet ve terörist saldırısından kurtarmak için tarihi! Terörle mücadele savaşı saldırısına hazır olun!

Dağlarda yaşanan terörist saldırıya karşı karşı taarruz savaşı savaşını kazanmak için yürekli bir ordu stickman yapın ve masumları elit komando savaşı çekim becerilerinizle reel bir ordu komando stickman olarak kurtarmak zorundasınız. Ateş et, öldür ve bu terörle mücadele zıtı saldırı cenk oyununda hayatta kal. Stickman atıcılık, keskin nişancı atışı ve reel savaş savaş deneyimine haiz av tüfeği ile tamamen aksiyon dolu savaş alanı çekim görevidir.

Askeri ordu komando stickmanınızı korumak ve bu anti-terörist stickman atış savaşı savaşının şampiyonu olmak için yeni ve zorlu cenk teknikleriyle yapılma olan yeni savaş savaşı sınır çekim oyununu çiçeği burnunda zorlu tekniklerle deneyimleyin. Lakin hasım teröristlerini vurmak onları öldürmenin tek yolu değil. Ortamınızı kendi yararınıza kullanmak, düşmanlarınızı göndermenin muhtelif yolları var.

Öyleyse terörist zıtı saldırılara karşı savaşan yeni çöp adam çekimine hazır olun ve bu karşı terörist saldırısı saldırı oyunda bir şampiyon komando savaş çöp adam olun.

ordu Çöp Adam Kahraman sayaç   saldırı Apk indir

Birkaç ileri düzen ile zorlu görevler.
Gerçekçi çekim saldırılarına haiz HD grafikler.
Şaşırtıcı ses efektleri.
Gerçekçi yokuş yukarı offroad ortamı.
Terörle savaşım zıtı taarruz harp oyununu kazanma şansı.
Silah çeşitleri
Terörist saldırılardan kurtulmak için zor tekniklerin kullanılması.

Bir cevap yazın