Operasyon 1915 Karton Kapak pdf oku indir

3
Operasyon 1915 Karton Kapak pdf oku indir

Operasyon 1915 Karton Kapak pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Tarih Araştırma ve İnceleme Kitapları türünde çıkarılan Operasyon 1915 Karton Kapak kitabını paylaştık. 360 sayfadan oluşan Operasyon 1915 Karton Kapak kitabının yazarı ise Ozan Bodur‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Operasyon 1915 Karton Kapak oku indir. Operasyon 1915 Karton Kapak pdf indir yandex, Operasyon 1915 Karton Kapak pdf indir idefix, Operasyon 1915 Karton Kapak PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Operasyon 1915 Karton Kapak Pdf indir

Operasyon 1915 Karton Kapak Kısa Özet

Ozan Bodur’un kaleme aldığı “Operasyon 1915*, yeni baskısıyla okuyucunun karşısına çıkıyor. Osmanlı’nın en dağdağalı zamanlarında, hilafetin öneminin her zamankinden daha ziyadeleştiği, bunun karşısında dış mihrakların Devlet-i Aliye üzerindeki kötü emellerini her zamankinden daha fazla aşikar hale getirdiği bir zaman dilimi…

Yazarın, tarihî gerçekleri bulandırmadan; hatta daha berrak hale getirerek kurguladığı ince bir zeka ürünü olan roman, politik Siyonizm’in kurucusu Theodor Herzl’den Sultan II. Abdülhamid’e, Teşkilat-ı Mahsusa’dan Meclîs-i Mebusan’a geniş bir bakış açısıyla yalnızca topraklarımızı nasıl kaybettiğimizi değil; bunun yanı sıra cihan devleti ruhunu da nasıl yitirdiğimizi anlatıyor.

Bir cevap yazın