Only One Elmas Hileli MOD APK [v1.288] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Only One Elmas Hileli MOD APK [v1.288] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Ernest Szoka tarafından yayınlanan 28MB boyutundaki Only One Elmas Hileli MOD APK [v1.288] indirme linkini sizler için paylaştık. Only One Elmas Hileli MOD APK [v1.288] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Only One Elmas Hileli MOD APK [v1.288] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Only One Elmas Hileli MOD APK [v1.288]

Only One Elmas Hileli MOD APK [1.288] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Zafer için değil, hayatta kalmak için savaşırsın!

Only One 1.288 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Elmas Hilesi
  2. Karakter Hilesi.Tüm Karakterlerin Kilidi Açıldı

Only One, gökyüzüne yakın bir kulede geçen, sihirli kılıcınızla düşmanlarla savaşacağınız ve onları yok edeceğiniz retro tarzı bir eskrim oyunudur. Bir düşman kalabalığının ortasında hayatta kalmak için savaşmalısın ve onlara karşı hiçbir destek olmadan yalnızca sen. Ayrıca, kişiliğiniz oyun içinde eğik çizgi hareketleri yapabilir, düşmanlara füze fırlatabilir ve onların saldırılarından kaçınmak için hareketleri manipüle edebilir.

Only One v1.288 MOD APK

Only One, Android cihazlar için en iyi ücretsiz ve en iyi mobil hack-and-slash oyunlarından biridir. Düşmanlarınızı yok etmek için şiddetli ve yorucu savaşlarda yenmek zorunda kalacaksınız veya rakiplerinizi kuleden itip ölüme terk etmenin en kolay yolunu bulacaksınızdır. Ayrıca saldırılarını engellemek için düşman kalkanlarını yakalayabilir ve rakipleri en bi hayli hızlı biçimde yenmek için özel yetenekler ve benzersiz stratejiler kullanabilir. Misal verilecek olursa, ateş topunu saptırabilir yahut yakına gidip rakibin saldırısını tamamen durdurmak için dev bir kasırga salabilirsiniz.

Only One Elmas Hilesi

Only One, kulenin tepesi olan özel bir arenada retro tarzı bir fantezi dövüşüdür. Kılıç ustaları, okçular, ateş topu atan sihirbazlar gibi ufak düşmanlar savaş alanında sürekli olarak görünecek. Onları kovalamalı yahut onları ölümüne kesmenin yollarını bulmalısın ve bunun bunun yanında onlardan kuvvetli saldırılardan kaçmalısın. 

Only One Para Hilesi

Oyun sanal kontrol düğmesini kullanır; yeşil kontrol çerçevesini gördüğünüzde, hareket etmek için baş parmağınızla basın, saldırı düğmesi sağda olacaktır. Düşmanınız öldüğünde, canlarınızı yenilemek, kalkanın gücünü yükseltmek gibi almanız için size armağanler bırakacaklar; yukarıdaki armağanler hayatta kalmanız için mühimdir.

Only One Hile Apk

Güç, oyunun para birimidir, bundan dolayı oyuncuların bol miktarda güç elde etmek için düşmanlarını savaş alanından uzaklaştırmanın yollarını bulmaları gerekir. Devam et ve kes, it ve düşmanın ölmesini sağla, böylece gücü toplayabilirsin. Oyun bunun bunun yanında oyuncuların satın alıp savaşta kullanabilecekleri yeni eşyalar ve yetenekler sunacak. Oyunun öne çıkan özelliklerinden biri, her 10 düzeyde bir patronla yüzleşecek ve savaşacaksınız, bu yüzden onunla yüzleşmek için iyi bir sağlık ve beceri hazırlamanız gerekiyor. Patron düzeysinin ötesine geçen her şey, daha sert HP’ye, daha kuvvetli saldırılara sahip olacak ve bu da kaotik ve yoğun kavgalarla sonuçlanacak.

Only One Apk indir

Only One’ın basit bir arayüzü var ama oyuncular için çok çekici. Kontrol düğmeleri, mevcut can sayısı, puanlar, güç vb. gibi oyundaki tüm seçenekler düzgünce düzenlenmiştir ve oynarken kullanımı basittir. Ayrıca oyunun sesi de derinlemesine ve duyguyla dizayn edilmiştır, hepsi oyundaki ses efektleri ve ses, çeşitli savaşlarda oyuncuları cezbeden özgün ve ilgi çekici simüle edilmiştir.

Only One Apk dayi

Only One, oyuncunun beklentilerinin çok ötesinde bir derinliğe sahip heyecan verici. Aynı patronlarla yapılan büyüleyici savaşlar ve karakterlerin çeşitli kabiliyetleri oyuna büyük değer katıyor ve oyunun daha fazla oyuncu çekmesine faydalı oluyor. Bu basit, keyifli ve tamamen ücretsiz bir fantezi dövüş oyunudur, eğlendirmek ve sonsuz kaotik savaşlara dalmak için uygundur.

Only One indir (MOD, Sınırsız Elmas / Karakter Hilesi)

Bir önceki android oyun

Vahşi Avcı – Wild Hunter 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın