One Piece 38. Cilt pdf oku indir

7
One Piece 38. Cilt pdf oku indir

One Piece 38. Cilt pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Çizgi Roman Kitapları türünde çıkarılan One Piece 38. Cilt kitabını paylaştık. 232 sayfadan oluşan One Piece 38. Cilt kitabının yazarı ise Eiiçiro Oda‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan One Piece 38. Cilt oku indir. One Piece 38. Cilt pdf indir yandex, One Piece 38. Cilt pdf indir idefix, One Piece 38. Cilt PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

One Piece 38. Cilt Pdf indir

One Piece 38. Cilt Kısa Özet

Japonya’nın en fazla okunan kitabı Türkiye’de!

24 aralık 1997 senesinde ilk cildi japonya’da yayına giren *one piece* japonya tarihinin gelmiş geçmiş en fazla satan kitabı olma rekorunu elinde tutuyor. kasım 2011’de 64. cildi yayına giren serinin japonya’da toplamda 250 milyondan fazla sattığı bilinmekte. serinin 61. cildi ise tek kitap bazında 3.8 milyon adet satarak japonya’nın en fazla satan kitabı ünvanını taşımakta. onu 60. cilt (3.4 milyon), 59. cilt (3.2 milyon), 57. cilt (3 milyon) ve harry potter zümrüdüanka yoldaşlığı (2.9 milyon) takip etmektedir. dünya çapında da en fazla okunan manga’lardan birisi olan *One Piece* temel olarak monkey d. luffy adlı 17 yaşında, doğa üstü bir meyveyi yedikten sonra elastik özellikler kazanan bir gencin korsanlar kralı olma çabasını anlatır. vaktinde türk televizyonlarında da yayına giren animesi de türk seyircisi aracılığıyla da bilinmektedir.

Sanji, robin’i kurtarabilmek için deniz trenine biner. Diğer yandan git gide artan dalgaların git gide yaklaştığı adada, hala luffy ile zoro aranmaktadır. tam anlamıyla neredeler acaba? Tüm bunlar olurken dalgalar iyice yaklaşmıştır. Tek parçalık gizli hazine one pıece ile ilgili bir okyanus macerası!!

Bir cevap yazın