Ölüm Gözlerimde pdf oku indir

5
Ölüm Gözlerimde pdf oku indir

Ölüm Gözlerimde pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Roman türünde çıkarılan Ölüm Gözlerimde kitabını paylaştık. 200 sayfadan oluşan Ölüm Gözlerimde kitabının yazarı ise Ahmet Sfakat‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Ölüm Gözlerimde oku indir. Ölüm Gözlerimde pdf indir yandex, Ölüm Gözlerimde pdf indir idefix, Ölüm Gözlerimde PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Ölüm Gözlerimde Pdf indir

Ölüm Gözlerimde Kısa Özet

Yaşamak ne zormuş ıskalanan hayatta! Soğudu yaşam; zamanın dışında, bir boşluğun içinde sallanıyor yüreğim. Büyük yanılgılar ve yenilgiler yaşamış bir insanım artık. Pusulam bozuk. Hangi yöne dönsem orası hüzünler ülkesi. Acılarımın gölgesinde ömrüm nasıl geçecek?
Mesut Derdigüzel işinde iyi bir gazetecidir. Her şey yolunda giderken bir gün birdenbire yaşamının seyri değişir: Almanya’da çalıştığı gazete iflas eder, işsiz kalır ve terk edilir. Geçmiş travmalarını tetikleyen bu durum onun Frankfurt’ta kalmasını imkânsız kılar ve yeni bir başlangıç yapmak üzere dünyaya geldiğu topraklara, Trabzon’a gitme kararı alır. Orada yerel bir gazetede çalışmaya başlayan Mesut, kendini bir çocuk kaçırma vakasının sırrıni çözmeye adar.
Araştırdıkça çetrefilleşen bu dava çözülebilecek midir?
Peki ya kendi acılarını başkalarınınkiyle harmanlayan bu adam ruhunu kurtarabilecek midir?

Bir cevap yazın