Oilman Reklamsız Hileli MOD APK [v1.6.1] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Oilman Reklamsız Hileli MOD APK [v1.6.1] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak VOODOO tarafından yayınlanan 146MB boyutundaki Oilman Reklamsız Hileli MOD APK [v1.6.1] indirme linkini sizler için paylaştık. Oilman Reklamsız Hileli MOD APK [v1.6.1] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Oilman Reklamsız Hileli MOD APK [v1.6.1] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Oilman Reklamsız Hileli MOD APK [v1.6.1]

Oilman Reklamsız Hileli MOD APK [1.6.1] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kazmanızı yükseltin ve daha derine inmek için daha fazla kazın.

Oilman 1.6.1 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Reklamsız. Reklamları izlemeden ücretsiz ödüller alabilirsiniz.

Oilman – Oyunda ne kadar ilerler ve mineraller ve petrol alırsanız, bunları paraya çevirebilir ve kendinize daha iyi sondaj ve çıkarma aletleri satın alabilir ve hatta adalar için otomatik olarak yağları çıkaracak olan yağ çıkarma pompaları satın alabilirsiniz. bir idol olarak çok para kazanabilir. 

Oilman v1.6.1 MOD APK

Çoğu VOODOO oyunu gibi bu oyunun da göz alıcı grafiklerden vazgeçtiğini fakat oyunun sanat tasarımının her zaman olduğu gibi bu oyun stüdyosunun imzasını taşıdığını ve oyun alanının sade, güzel ve keyifli bir alan olduğunu belirtmekte yarar var. Ayrıca heyecan verici ve keyifli bir oynanış sunarak oyunculara benzersiz ve benzersiz bir deneyim yaşatmayı başaran bu oyun stüdyosunun iyi oyunlarından bir diğeride Oilman ve 1.000.000’dan fazla indirme ile oyuncular tarafından tatminiyetle karşılandı. 

Oilman Para Hilesi

Dünyanın her tarafından. Android Market, milyonlarca farklı oyuna ev sahipliği yapıyor ve bu oyunların sayısı her geçen gün artıyor. Bu, boş vaktinizi doldurmak için iyi bir oyun bulmayı çok zorlaştırır. Lakin Oilman gibi VOODOO oyunları, oynamaktan zevk almanızı ve boş vaktinizi doldurmanızı sağlayan kolay bir şekilde ama keyifli oyunlardır.

Oilman Apk Dayı

Oilman oyununda geliştiriciler, sizi saatlerce eğlendirmek için bu oyun için enteresan bir hikaye de buldular. Madenci olarak, arama ve sondaj operasyonlarında farklı adalara gidip bu adalardan petrol ve mineral çıkarmak gibi bir göreviniz var. Lakin bu göründüğü kadar kolay olmayacaktır. Sizi çabalarınızı iki katına çıkarmaya zorlayan bir çok zorluk var. Elbette sıkılmamak için oyun içinde çeşitli aşamalar dizayn edilmiş ve oynanış deneyimini daha keyifli hale getirmiş.

Oilman Hile Apk

Basit oyun mekaniği ve keyifli düzeyleri aracılığıyla güvenle zaman öldürücü olarak adlandırılabilecek bağımlılık yapan bir arcade oyunu… Burada kendinizi bir kazma ile silahlandırmanız ve petrol sahalarını aramanız gerekiyor. Böylelikle, bölgeleri kazmaya ekranlara gelecek, maden yatakları aramaya ekranlara geleceksınız ve bulduklarınız için oyun parası alabilirsiniz.

Oilman Apk Son Sürüm

Bu oyun projesi, internet erişimi olmadan bile, nerede ve ne zaman olursa olsun, boş vaktinizi enteresan bir biçimde geçirmenize yardım edecektır. Hoş bir görsel stil, klasik bir tıklamadaki gibi rahat kontroller, enteresan bir eğlence ve bir çok enteresan düzey sizi bekliyor. Petrole ek olarak, dünyanın derinliklerinde hazineler bulabilir, ağır ağır yerin etrafında hareket edebilir, giderek daha fazla oyun parası kazanabilir ve hatta gerçek bir milyoner olabilirsiniz

Oilman indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)

Bir önceki android oyun

World War 4 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın