Octopus Full PRO MOD APK [v6.1.3] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Octopus Full PRO MOD APK [v6.1.3] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Octopus Gaming Studio tarafından yayınlanan 15MB boyutundaki Octopus Full PRO MOD APK [v6.1.3] indirme linkini sizler için paylaştık. Octopus Full PRO MOD APK [v6.1.3] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Octopus Full PRO MOD APK [v6.1.3] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Octopus Full PRO MOD APK [v6.1.3]

Octopus Full PRO MOD APK [6.1.3] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Farklı gamepadler ile oyun oynamayı destekleyen ve piyasadaki bir çok oyunla uyumlu bir uygulamadır.

Octopus 6.1.3 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Premium Kilitler Açık

Cep telefonlarında oyunlara özel bir tutkusu olan biri misiniz? Ayrıca şimdi kendi telefonunuzdan oyun oynamanın yeni yollarını mı arıyorsunuz? Bunun farkına varan uygulama yapımcısı Octopus Gaming Studio, kısa bir sürede araştırdı ve oyuncular için faydalı bir uygulama paylaştı. Octopus uygulamasına gelerek, telefonunuzda oyun oynarken karşı karşıya geldiğınız zorlu poblemleri çözeceksiniz. Bu uygulama aracılığıyla oyuncular, telefonlarında olabildiğince güvenle oyun başlatabilecekler. O halde deneyimlemeniz için bu uygulamayı yüklemeden ne bekliyorsunuz!


Octopus v6.1.3 MOD APK

Octopus PRO uygulaması piyasaya sürüldükten sonra, dünyanın dört bir yanındaki oyunculardan çok sayıda olumlu geri bildirim aldı. Şimdi Octopus’un neden bu kadar özel bir çekiciliğe sahip olduğunu öğrenelim. Uygulamanın belki de en belirgin özelliği, cep telefonunuzu çevresel cihazlara bağlamanın müthiş işlevidir. 

Octopus Pro APK Son Sürüm

Uygulamanın bu işlevi aracılığıyla artık oyundaki kişiliğinizi ufak dokunmatik ekran üzerinden kontrol etme sorunu artık çok önemli olmayacak. Daha spesifik olarak, bu uygulama, cihazınızı köklendirmenizi yahut karmaşık yazılımı etkinleştirmenizi, özelleştirmenizi gerektirmez. Bağlanmak artık kolay bir şekilde!

Octopus APK eski sürüm

Bu enteresan özelliğin bunun yanında uygulama geliştiriciler, kullanıcılardan “Bu uygulama herhangi bir ekipmanla uyumlu mu?” diyen bi hayli fazla soru alıyor. Ve yaşanan tüm soruları özetlemek ve cevaplamak için yanıt kesinlikle “Evet, bu uygulama cihazınıza uygun” olacaktır. 

Octopus APK Android oyun club

Uygulamanın programcı ekibi, ürünü olağanüstü derecede bağlı olacak biçimde programladı. Şimdi, uygulamanın çevresel cihazlarla olan bağlantı sorunu müthiş. Oyun için kullanılan cihazlar genelde bağlanabilen PS, Xbox, Gamesir, IPEGA, Logitech, Razer gibi en ileri gelen markaların … gamepadleri, klavyeleri ve fareleri olacaktır. Ve cihazınız bağlandığında, en sevdiğiniz oyunlarla savaşmaya başlayalım!

Octopus Gamepad Pro APK

Lakin başka bir sorun daha var: “Uygulamanın başlıklara uygunluğu nasıl olacak?”. Daha da özel olan, uygulamanın her zaman geliştiricinin gururu olan bağlanabilirliğidir. Bunun diğer tüm oyunlara bağlanabilen bir uygulama bulunacağını söylersek enteresan olur. Bundan dolayı oyun oynamak için “Octopus – Gamepad, Mouse, Keyboard Keymapper” seçimi kesinlikle tamamen doğru bir seçim olacaktır. 

Aptoide Octopus pro

O zaman uygulamayı en sevdiğiniz oyuna bağlamadan ve savaşımı başlatmadan başka ne düşünmelisiniz! Ayrıca uygulama, oyuncuların en iyi deneyimi yaşamalarına yardımcı olmak için gelişmiş ayarlar eklediklerinde oyuncularını da destekliyor. Uygulamaya 30’dan fazla farklı müthiş oyun yerleştirilmiştir. Bağlandıktan sonra, kurulum adımlarından geçmeden oyunu bi hayli hızlı bir biçimde oynayabileceksiniz.

Octopus Premium APK

Ek olarak, uygulama bunun yanı sıra entegre edilmiş ve kullanıcılara tamamen yeni bir oyun deneyimi sunmaya hazır bir çok enteresan detaya sahiptir. Bu nedenle, yalnızca sıradan oyuncular için değil, bunun yanı sıra tutkularını sosyal ağlarla birleştirmek isteyen oyuncular için de uygundur. Uygulama artık oyuncuların en iyi anlarını kurtarmasına yardımcı olmak için bir “Oyun Kaydedici” olarak da hareket edebilecek. Bu canlı kayıtlar aracılığıyla kişisel sosyal paylaşım sitelerinde paylaşmak da kolaylaşacak.

Octopus indir (MOD, PRO özellikler açık)

Bir önceki android uygulama

PGT Pro GFX APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın