Ocean Is Home Survival Island Para Hileli MOD APK [v3.4.1.2] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ocean Is Home Survival Island Para Hileli MOD APK [v3.4.1.2] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Birdy Dog Studio tarafından yayınlanan 100MB boyutundaki Ocean Is Home Survival Island Para Hileli MOD APK [v3.4.1.2] indirme linkini sizler için paylaştık. Ocean Is Home Survival Island Para Hileli MOD APK [v3.4.1.2] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Ocean Is Home Survival Island Para Hileli MOD APK [v3.4.1.2] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Ocean Is Home Survival Island Para Hileli MOD APK [v3.4.1.2]

Ocean Is Home Survival Island Para Hileli MOD APK [3.4.1.2] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Dört temel istatistik bir kişiliğin hayatta kalmasını doğrudan etkiler bunlar ise Yaşam, Sağlık, Ruh ve Doygunluk.

Ocean Is Home Survival Island 3.4.1.2 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız altın hilesi
  2. Sınırsız para hilesi

Ocean Is Home Survival Island – Bir gün ıssız bir adada kaybolursanız nasıl hayatta kalacağınızı hiç hayal ettiniz mi? Bu senaryonun pratikte gerçekleşmesi zordur, fakat büyüleyici bir hipotezdir. Maceracı, serüvenci ve akıllı bir zihniyete sahip olanlar, hayatta kalmak için zorlukların üstesinden gelmenin bir yolunu bulacaktır. Evdeyken bile adada yalnızlık hissini bir oyun aracılığıyla yaşayabileceğimize inanamazsınız.

Ocean Is Home Survival Island v3.4.1.2 MOD APK

Vahşi bir adada hayatta kalma, Macera olarak sınıflandırılan ücretsiz bir oyundur. Çekiciliği ve draması, mobil uygulama pazarı sisteminde 10 milyondan fazla yükleme çekiyor. Oyun ayarı, oyuncuyu vahşi bir adada karaya çıkmış bir karaktere yerleştirecek. Sadece insan yaşamı yok değil, bunun yanı sıra bir çok potansiyel tehlikeyi de içeriyor.

Ocean Is Home Survival Island Para Hilesi

Oyunun amacı, oyundaki adamın hayatta kalmasına nasıl yardım edileceğidir. Bu nedenle oyuna katılırken, o ıssız adadaki önüne geçeri aşmak ve zorlu koşulları sınırlamak için kişiliğinize eşlik etmenin yollarını düşünme görevini üstlenmelisiniz. Aynı zamanda bu geniş adayı keşfetmek, hayatlar inşa etmek ve vahşi yaşam barınakları inşa etmek de bir görevdir. Hayatta kalmanızın başarılı olup olmadığını tespit eden önemli faktör, kişiliğin hayatta kalma istatistiklerinin sınırın altında olup olmamasına bağlıdır.

Ocean Is Home Survival Island Altın Hilesi

Ocean Is Home Survival Island, dört temel istatistik bir kişiliğin hayatta kalmasını doğrudan etkiler: Yaşam, Sağlık, Ruh ve Doygunluk. Düşmenize neden olan bir hayvan saldırısı ile karşı karşıya geldiğınızda Yaşam elementi azalır. Bunun yanında, Yaşam zamanla restore edilebilir yahut iyileştirici öğelerle tedavi edilebilir. Hava tutması yahut zehirlenme gibi iç koşullarla karşılaşırsanız sağlığınız etkilenir. Zamanla, ruhunuz azalacak ve yatmadan önce iyileşebilirsiniz.

Ocean Is Home 2 APK

Issız bir adada hayatta kalmak için odaklanmanız gereken ilk görev, gerekli teçhizatı oluşturmak için tüm hammaddeleri bulmak ve toplamaktır. Ateş yakmak için odun, balta yapmak için taş, yemek yapmak için çekiç olabilir. Ayrıca yemek için tehlikeli olmayan hayvanları avlamak için bazı ilkel silahlar aramaveya dikkat etmeniz gerekiyor. Bundan sonra, bir ev inşa etmek için el yapımı eşyalar tercih ederek kendinize yaşayacak bir yer inşa etmeyi düşünmelisiniz. Oradan, kanalizasyon, elektrik gibi diğer bir çok gerekli şeyi yaratmayı düşünün.

Ocean Is Home Survival Island Apk Hile

Oyunla alakalı görünüşte gülünç olan tek şey, üssünüzü faydalı silahlarla inşa edebilmeniz. Oradan devasa mülkler yaratıldı. Bir konak, araba yahut son teknoloji silahlar olabilir. Kulağa mantıksız geliyor, fakat oyun üreticisinin olağanüstü derecede taze ve benzersiz stratejik vizyonunu gösteren unsur bu.

Ocean Is Home Survival Island Apk indir

Oyunun arayüzü, gerçekçi bir animasyon stili ile birlikte birinci şahıs 3D grafik teknolojisi ile dizayn edilmiştır. Bu faktör, oyuncuların doğayla iç içe olmanın en otantik hissinin keyfini çıkarmasını sağlar ve böylece kişiliğin iç yüzünü bi hayli net bir biçimde tasvir eder. Aynı zamanda, bu oyunun basit kontrolleri mevcuttur, böylece oyuncular yaklaşabilir ve nasıl oynanacağını hızlı bir şekilde anlayabilir.

Ocean Is Home hile

Bir mobil cihazunuz varsa, Ocean Is Home Survival oyununun adını bulmak için mağazaya gidin. İndirmek ve ıssız bir adada tek başına hayatta kalmanın olağanüstü hissini yaşamak için birkaç dakika bkatın. Korkunuz tarafından boğulacaksınız, fakat sakince üstesinden gelmenin yollarını bulmalısınız. Eğer telefonunuz yoksa ama yine de oyunu deneyimlemek istiyorsanız, kesinlikle Windows çalıştıran bir bilgisayarla olanağınız var, fakat Bluestacks destek yazılımını indirmeniz şartıyla.

Ocean Is Home Survival Island indir

Bu nedenle, oyunun çekiciliğini yükseltmek için en son sürümü düzenli olarak güncellemeli ve dünyanın her yerinden diğer oyunculara katılmalısınız! Oyunu oynarken iyi eğlenceler dileriz!

Ocean Is Home Survival Island indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)

Bir önceki android oyun

The Pirate Caribbean Hunt APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın