Oyun Yamaları

Nulls Brawl Alpha Apk İndirin 40.150 Son Sürüm

Nulls Brawl Alpha Apk İndirin 40.150 Son Sürüm, APK uygulama sitemizde Nulls Brawl Alpha Apk İndirin 40.150 Son Sürüm apk indirme linkini sizler için paylaştık. Nulls Brawl Alpha Apk İndirin 40.150 Son Sürüm ile alakalı detaylar yazımızda..

Nulls Brawl Alpha Apk İndirin 40.150 Son Sürüm

Nulls Brawl Alpha Apk İndirin 40.150 Son Sürüm

En çok oynanan oyunlardan olan Nulls Brawl oyununun herkes aracılığıyla beklenen yeni güncellemesi geldi. Nulls Brawl Apk dosyasını sitemizden basit bir şekilde ve ücretsiz yükleyebilirsiniz. Sınırsız Elmas hilesinin keyfini yeni gelen karakterle çıkarmaya başlayın. Şimdi siz değerli okurlarımıza güncelleme ile ilgili biraz paylaşım yapalım. 17.11.2021 tarihinde yeni bir güncelleme geldi. Bu güncellemede oyun yöneticileri oyuna sizler için birden çok yenilik getirmiş. Brawl Talk Youtube kanalında paylaştığı videoda tüm bu yeniliklerden bahsettiler. Nulls Brawl Alpha Apk İndirin 40.150 Son Sürümü ile sınırsız elmas hilesini tercih ederek tüm yeni karakterleri açın.

Nulls Brawl Alpha Apk

Android telefonlar için üretilmiş birden çok oyun var. Bu oyunlardan en fazla tercih edilen oyun olan Brawl Stars oyunu Battle Royal Modu en fazla tercih edilen modudur. Oyundaki 3v3 olan maçlar genelde 3 dakika sürer. Kısa süreli yapılan bu karşılaşmalar neticesinde oyunda altın ve elmas kazanabilirsiniz. Kazanılan elmaslar ile oyunda bulunan kutuları açıp yeni karakterleri yada karakter parçalarını kazanabilirsiniz. Kazandığınız bu parçalarla karakterlerinizi güçlendirebilirsiniz. Lakin bu oyunun Nulls sürümü olan Nulls Brawl modu gerçek server olmayıp değişik bireyler aracılığıyla yapılmış bir serverdır.

Bu serverı yapan bireyler oyunda elmas hilesi yaparak sınırsız kutu açarak tüm karakterleri açmanız olabilecek. Sadece karakter değil farklı görünümlerde açarak oyunu aha keyifli hale getirebilirsiniz. Sitemizde yeni versiyonlar gelince paylaşmaya devam edeceğiz. Oyunun en son sürümü 39.134 olan sürüm güncellenmiş olup oyuna yeni gelen sürüm 40.150 bu yazı altında bulunan Hemen İndir bölümünden basit bir şekilde ve ücretsiz bir biçimde indirebilirsiniz.

Nulls Brawl Nasıl Güncellenir 2021

Nulls Brawl güncelleme işlemini iki farklı yolla uygulayabilirsiniz. Güncelleme gelince oyunun içinde güncelleme butonu ikazsı gelecektir. Buraya tıklayarak oyunu güncellemeniz olabilecek olacaktır. Oyunu İndir ve Elmas Hileli Oynamaya başlayın. Eğer oyunu bunu yaparak güncelleyemiyorsanız o zaman doğru yerdesiniz. Aşağıda bulunan Hemen indir bölümüne tıklayarak oyunun son sürüm apk  hileli dosyasını cep telefonunuza kaydedin.

Oyun yükleme işlemi kolay bir şekilde olup indirme işlemi bittikten sonra bu dosyayı açın ve oyunu telefonunuza kurun. Yüklediğiniz oyun Google Play Store’de yayına giren son sürüm ile aynı bulunacağından başka bir işlem yapmanıza gerek kalmayacaktır. Oyun güncellendikçe buradan sizlerle yeni sürümleri sunacağız.

Nulls Brawl 40.150’deki Yenilikler

 • Nulls Brawl 9. Sezon Aktif
 • 5 Yeni Gear Oyuna geldi
 • Kulüp Ligleri açıldı
 • Kromatik Kavgacı: Lola
 • Yeni Kostümlerin Kilidi Açıldı
 • Brawl-o-Ween Oyuna dahil oldu.

Nulls Brawl 40.150 Nasıl İndirilir?

Nulls Brawl yasal bir sunucu olmadığı için google play store’de bulunmamaktadır. Bundan dolayı bir yerden bu oyunun apk dosyasını indirmeniz gerekmektedir. Ama bu dosyayı indirirken güvenli yerden indirmenizi tavsiye ederim. Bilinmedik yabancı sitelerden indirmeye çalışırsanız hırsızlık yapmaya çalışan bireyler aracılığıyla hesabınız çalınabilir.

Hileli Oyun İndir ekibi olarak siz değerli okurlarımıza her zaman en güvenli dosyaları paylaştığımızı söylemek istedik. Oyunları sizler ile paylaşmadan önce kendimiz deneyip sorunsuz ve çalıştığını test ettikten sonra sitemizde paylaşmak istedik. Bundan dolayı güvenli bir biçimde indirme işlemi uygulayabilirsiniz.

Oyunu yüklerken bir sorunla karşılaşırsanız eğer bize yorumlardan yada Telegram grubumuzdan varabilirsiniz. Sorularınıza en kısa bir sürede uzman ekibimiz aracılığıyla yanıt verilecektir.

 • Nulls Brawl Alpha Apk İndirin 40.150 Son Sürüm sayfasından en üstte bulunan Şimdi İndir bölümüne tıklayın.
 • Biraz bekledikten sonra fi_bs40.150.apk dosyası indirilsin mi ikazsı gelecektir.
 • Apk dosyasını kaydet diyerek telefonunuza kaydedin.
 • İndirdiğiniz apk dosyasını aç telefonunuza kurun.
 • Ve Nulls Brawl Son Sürüm Elmas Hileli oynamaya başlayın.
 • Oyunun Orijinal Google Play Linkine buradan varabilirsiniz.

Sitemizdeki diğer popüler oyunlara inceleyebilirsiniz

Multi Brawl Apk
Türk Stars Apk

Youtubeden Reklamsız bir biçimde video izlemek için YouTube Premium Apk‘yı deneyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu