Nokta Sırası 2 Reklamsız Hileli MOD APK [v1.0.9] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Nokta Sırası 2 Reklamsız Hileli MOD APK [v1.0.9] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak PuLu Network tarafından yayınlanan 31MB boyutundaki Nokta Sırası 2 Reklamsız Hileli MOD APK [v1.0.9] indirme linkini sizler için paylaştık. Nokta Sırası 2 Reklamsız Hileli MOD APK [v1.0.9] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Nokta Sırası 2 Reklamsız Hileli MOD APK [v1.0.9] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Nokta Sırası 2 Reklamsız Hileli MOD APK [v1.0.9]

Nokta Sırası 2 Reklamsız Hileli MOD APK [1.0.9] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çeşitli mantıksal algoritmalar ve davranış çizgileri oluşturarak entelektüel potansiyelinizi harekete geçirmenizi sağlar

Nokta Sırası 2 1.0.9 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Reklamsız. Reklam izlemeden ücretsiz ödüller alabilirsiniz.

Nokta Sırası 2, tüm dünya çapında muazzam bir popülariteye sahip olan popüler oyunun devamı niteliğindedir. Tasarımı minimalist ve basittir. Oynanış, çeşitli aşamalardan geçmek için aynı renkteki noktaları doğru biçimde düzenlemeyi gerektirir. Bazı zaman bunu doğru yapmak için çok fazla ustalık ve iyi tepki uygulamak gerekir. İki Nokta, oyuncunun düzeyden düzeyye geçmesine izin verir. 

Nokta Sırası 2 v1.0.9 MOD APK

Ortaya çıkan zor görevleri çözerken yalnızca farklı renkteki noktaları birleştirin. Nokta Sırası 2 oyununda tüm bulmacaları doğru bir biçimde çözmek için yaratıcılığı ve analitik becerileri uygulamanız ve sonraki adımları tahmin ederek stratejik düşünmeniz gerekir. İzlenecek yol sırasında, oyun alanında üstesinden gelmeniz gereken çeşitli zorluklar görülmektedir.

Nokta Sırası 2 Para Hilesi

Nokta Sırası 2 bir çok mobil cihaz sahibinin kalbini kazanan dünya çapında popüler bulmaca oyununun devamı niteliğindedir. Tüm süslenmiş dramaturji, farklı renklerin kombinasyon noktalarının etrafında durur. Oyuncu çeşitli aşamalardan geçer ve bunun yanı sıra belirli bir sırayla puan toplar. Zor problemleri çözmek sabır, konsantrasyon ve titizlik gerektirir.

Nokta Sırası 2 Hile Apk

Oyuncunun temel amacı, farklı renkteki kupaları bir araya getirmektir. Yeni bir düzeyye ulaşmak için görevi doğru bir biçimde tamamlamanız gerekir. İkinci oyun turundan başlayarak, oyuncu ağır ağır heyecan verici maceralara atılır. Her yeni düzey, yeni koşulların yaratmasıyla ilişkilidir ve karmaşık olan daha fazla engel görülmektedir. Zincirleri farklı şekillerde bağlayın: dikey ve yatay. Kapanırken, bir yarım tonun öğeleri, içindeki dairelerle birlikte kaybolur.

Nokta Sırası 2 Apk indir

İki Nokta yaratıcılığı harekete geçirir. Çeşitli mantıksal algoritmalar ve davranış çizgileri oluşturarak entelektüel potansiyelinizi harekete geçirmenizi sağlar. Benzer bir taktik, çok okuduğunuz tüm düzeyleri doğru bir biçimde geçmenin yoludur. Oynamak, düzey sayısı için bir tür rekor sahibidir. Oyunda hemen hemen üç bin (2876) düzey var. Her yeni aşama heyecan verici maceralar ve entelektüel çabalardan oluştuğu için oyuncular sıkılmayacak.

Nokta Sırası 2 Level Hilesi

Oyunun tek oyuncu moduna odaklanması sebebiyle oyuncular istedikleri zaman noktaları birleştirme olanağına sahip oluyor. Nokta Sırası 2, sabit bir İnternet bağlantısına bağlı değildir, bundan dolayı olduğunuz yerden bağımsız olarak her zaman düzeyye devam edebilirsiniz. Sizi durdurabilecek tek şey cihazınızın şarj düzeysidir.

Nokta Sırası 2 Para Hilesi

Oyun, yüksek estetik düzeyde yapılmış güzel grafiklere sahiptir. Basittir ve mobil cihazunu tercih ederek çeşitli oyunlarda vakit geçirmeyi seven herhangi bir oyuncunun farkında olmadan dikkatini çeker. Ses net, kuvvetli ve derindir, özlü olan fakat harika çalışan özel efektlerin en ufak nüanslarını taşır. Nokta Sırası 2 geliştiricileri en ufak ayrıntı kısmı düşünmüşlerdir. Animasyon ve genel tasarım müthiş.

Nokta Sırası 2 indir (MOD, Reklamsız)

Bir önceki android oyun

Tanks Defense APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın