Türkçe Yama

Nintendo Switch kullanıcılarına özel Crysis Remastered sürprizi

Nintendo Switch üyelerine özel Crysis Remastered sürprizi, Oyun severler için Nintendo Switch üyelerine özel Crysis Remastered sürprizi ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Nintendo Switch üyelerine özel Crysis Remastered sürprizi ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Nintendo Switch üyelerine özel Crysis Remastered sürprizi

Avni Yerli ile Faruk Yerli öncülüğünde geçtiğimiz sene ilk önce Nintendo Switch ve ardından da PC, Sony PlayStation 4 ve Microsoft Xbox One için piyasadaki yerini alan Crysis serisinin ilk oyunu olan Crysis Remastered’ın Nintendo Switch sürümü, geçtiğimiz saatlerde fiziksel olarak piyasadaki yerini aldı.Firma, bunu sosyal platform hesaplarında paylaşımı yaptığı fotoğraflar ile açıkladı. Bugüne kadar dijital olarak satışı gerçekleştiren oyuna artık fiziksel olarak da ulaşabilirsiniz. 

Crytek, şu an Saber Interactive ortaklığı ile Crysis 2 ile Crysis 3’ün de Remastered sürümlerini içerek “Crysis Remastered Trilogy” paketini hazırlıyor. Bu sürüm ise 15 Ekim 2021 tarihinde hem eski, hem de yeni konsollar başta olmak üzere tüm platformlarda yayına girecek.

Nintendo Switch kullanıcılarına özel Crysis Remastered sürprizi

Crysis serisini yeniden hareketlendiren firma, tüm bunların dışında VR için “The Climb 2” ve ismi halen açıklanmamış olan AAA kalitede bir oyunun üzerinde çalışıyor. 

En son Crysis Remastered’ın bu perakende sürüm kopyaları, özel bir bonus sanat kartı içerecek ve bazı hayranlar için geliştirici ekibi aracılığıyla imzalanmış ve 1. gün siparişlerinde rastgele yerleştirilmiş bir koleksiyon sanat kartları da bu sürümde bulunacak.

Ayrıca bakınız: 

Crysis Remastered İnceleme

Crysis Remastered Nintendo Switch İnceleme

Crysis Remastered Trilogy çıkış tarihi bilgisi verildi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu