Ninja warrior Para Hileli MOD APK [v1.57.1] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ninja warrior Para Hileli MOD APK [v1.57.1] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak TOH Games tarafından yayınlanan 43MB boyutundaki Ninja warrior Para Hileli MOD APK [v1.57.1] indirme linkini sizler için paylaştık. Ninja warrior Para Hileli MOD APK [v1.57.1] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Ninja warrior Para Hileli MOD APK [v1.57.1] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Ninja warrior Para Hileli MOD APK [v1.57.1]

Ninja warrior Para Hileli MOD APK [1.57.1] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Yıldırım hızında dart gibi süper ninja becerileriniz var

Ninja warrior 1.57.1 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Ninja Warrior, antik 2D dünyasında bir aksiyon-macera oyunudur. Güçlü bir ninja savaşçısı olursun ve antik dünya çapında tanınmış bir figürsün. Oyun keyifli aksiyon ve macera sahneleri sunuyor. Oyun THH Games stüdyosu tarafından üretilmiştir. Hack n Slash tarzı takip oyunu ve heyecan verici macera tecrübeleri. Ninja ve aksiyon oyunları hayranı iseniz oyun sevilecektir. Sen üstün yeteneklere sahip bir savaşçısın. Yıllar boyunca aksiyon becerileri üzerinde çalıştınız ve tanınmış ninja savaşçıları bu becerilere sahip. Efsanenin korkunç savaşçıları olmak için kuvvetli beceriler kullanıyorsunuz. Bir ninja savaş yolculuğuna hazır olun ve rehineleri kurtarmak için bir ninja savaşçısı efsanesine dönüşecek, kötü güçleri öldürmek ve yok etmek için düşman bölgelerine gireceksiniz.

Ninja warrior v1.57.1 MOD APK

Ninja Warrior, tanınmış bir ninja savaşçısı olarak eğlence getiriyor. Sen eski zamanların harika bir adamısın ve bir çok yaşam için doğaüstü dövüş kabiliyetlerine sahipsin. Kudretli katanaya başlıyorsunuz ve çarpıcı manzaralarda kötü öğrencilerden bir araya gelen bir orduyu yenmek zorunda kalacaksınız. Yeteneklerinizi tanınmış bir ninja olmak için kullanıyorsunuz ve zorlu bir yolculuğu tamamlıyorsunuz. 

Ninja warrior Para Hilesi

Yıldız akrobasi, bi hayli hızlı eğik çizgi, güvenli saklanma, senedirım hızında dart gibi süper ninja becerileriniz var. Görevi tamamlamak için ninjanın yüzüne yardım etmek ve tüm tehlikelerin üstesinden gelmek için çok çeşitli metotlarıniz var. Oyuncu bir ninjaya dönüştüğünde oyun çok fazla eğlence getiriyor. Çeşitli duygularla harika deneyimler yaşayacaksınız. Kaygıdan gerilime, zorluklardan, kazandığınızda mutluluğa kadar çeşitli duygularla karşılaşıyorsunuz.

Ninja warrior Altın Hilesi

Ninja Warrior’ın basit bir hikayesi var. Ninja efsanesi sensin ve karanlıkta düşmanlarla savaşacaksın. Her şey kolay değil. Keşif yolculuğu sırasında, savaş gücünü yükseltmek için düşmandan elmas ve altın toplayabilirsiniz. Oyun müthiş bir aksiyon deneyimi ve harika savaş sahneleri sunuyor. Oyunun 2D grafiklerde iyi rol yapma oyunlarından (RPG) biri olmak için bir çok avantajı var ve oyun bunun yanı sıra şu anda çekici ninja dövüş oyunlarından biri. Oynanış basit, fakat üstesinden gelmek uzun zaman alacak çünkü farklı düzeylerde ve haritalarda bir çok yaratıcı zorlukla karşılaşacaksınız. Oyun şu anda üç doğrusal haritaya ve diğer bir çok konumdaki maceranıza sahip. Her konum kendi keyifli deneyimini sunar. Oyunda 40’tan fazla düzey var ve her grubun zorlukları var. Ninja becerilerinde ustalaşmak için çok zamanınız olsaydı yardımcı olmaktadırdu ve güç, zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı olmaktadır.

Ninja warrior Silah Hilesi

Ninja Warrior tam bir ninja savaşçısı getiriyor. Harika rakiplerin üstesinden gelmenize kolaylık sağlayan müthiş akrobasi gibi çok çeşitli kuvvetli ninja becerilerine sahipsiniz. Rakipleri hızla yok etmek için ölümcül darbe becerileriniz var. Tehlikeleri ortadan kaldırabilmek için saklanma becerilerine sahipsin. Rakiplerini uzun mesafeden öldürmek için senedirım hızında ok becerilerine sahipsin. Bu teknikler ninjanın yüzüne yardım edecek ve görevi tamamlamak için tüm tehditlerin üstesinden gelecek. Tüm becerilerde ustalaşırsanız, farklı rakiplerle yüz yüze gelmekte çok fazla zorluk çekmezsiniz. Oyun, oyuncu karanlık bir ninja savaşçısına dönüştüğünde, bir çok enteresan duygu düzeysiyle müthiş deneyimler sunar. Zorlukları aşar ve kazanmanın sevincini yaşarsınız.

Ninja warrior Hile Apk

Ninja Warrior bunun bunun yanında, aksiyon RPG türünde önemli bir oyun turu olan patron savaşlarının görünümüne sahiptir. Her bölümü geçiyorsunuz, kişiliğinizi geliştiriyorsunuz ve patron savaşları açıyorsunuz. Patronlar benzersiz bir biçimde dizayn edilmiştır ve her patronun kuvvetli ve zayıf yönleri mevcuttur. Patronları yenmek için sömürmeniz, araştırmanız ve hatta defalarca tekrar oynamanız gerekiyor. Genel olarak, patron savaşları kazanmak için beceri, konsantrasyon ve çeviklik gerektirir. Patron savaşları size bir eğlence duygusu ve olağanüstü bir zafer duygusu verecektir.

Ninja warrior Apk indir

Ninja Warrior’da bunun bunun yanında yeni günlük görevler var. Oyun, mağaza aracılığıyla RPG unsurları içeriyor ve kişiliğiniz için en sevdiğiniz kuvvetli teçhizatı seçiyorsunuz. Videoları ücretsiz izleyerek karakterlerin ve cihazların kilidini açabilirsiniz. Oyun, yeni haritalar ve zorluk düzeyleri eklemek gibi düzenli olarak güncellenir. Oynanış basittir, bundan dolayı herhangi bir oyuncu, aksiyon türünü hiç oynamamış olsanız bile, deneyimi en baştan tam anlamıyla deneyimleyebilir. Oyunun sadeliği uzun bir süre sonra bağımlılık yapabilir.

Ninja warrior Apk Son Sürüm

Ninja Warrior, basit bir kontrol mekanizmasına sahiptir ve 2D aksiyon türünde popülerdir. Ekranın sol tarafında bulunan yön oklarını tercih ederek kişiliğin hareketlerini kontrolünü yapabilirsiniz. Zıplamak, kılıç kullanmak, ok atmak, saklanmak yahut özel saldırı becerilerini kullanmak için sağdaki butonları kullanıyorsunuz. Genel olarak, oyun oynamak ve kontrol etmek basittir.Ninja Warrior güzel 2D grafiklere sahiptir. Karakterler son derece ayrıntılı dizayn edilmiş ve bağlama uygun. Ninjalar çok kuvvetli görünüyor ve patronlar muazzam ve korkutucu. Arka plan manzarası her zaman bir cazibe ve huzur duygusu yaratır. Ses iyi yatırılmış ve aksiyon efektlerini seveceksiniz.

Ninja warrior indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)

Bir önceki android oyun

Stickman Hook APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın