Newpipe (indir) 0.20.4 Youtube Reklamsız Premium MOD APK 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Newpipe (indir) 0.20.4 Youtube Reklamsız Premium MOD APK 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak TeamNewPipe tarafından yayınlanan 5.2 boyutundaki Newpipe (indir) 0.20.4 Youtube Reklamsız Premium MOD APK indirme linkini sizler için paylaştık. Newpipe (indir) 0.20.4 Youtube Reklamsız Premium MOD APK uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Newpipe (indir) 0.20.4 Youtube Reklamsız Premium MOD APK uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Newpipe (indir) 0.20.4 Youtube Reklamsız Premium MOD APK

Newpipe (indir) 0.20.4 Youtube Reklamsız Premium MOD APK, sinir bozucu reklamlar ve şüpheli izinler olmadan mobil cihazunuzda orijinal YouTube deneyimini elde etmek maksadıyla oluşturuldu.

Newpipe 0.20.4 AÇIKLAMASI


New Pipe bir Youtube servisidir. Youtube’daki tüm videoları görebileceğiniz bu uygulamada tüm reklamlar kaldırılmıştır. Uygulamanın en iyi özelliği ise istediğiniz videoyu size 360p 480p 720p gibi kalitelerde indirebilme özelliği sunmasıdır. Youtube’da
oturum açarak abone olduğunuz kanallara da bi hayli hızlıca varabilirsiniz.
Kolay arayüzü ile de çok zevk alacaksınız. Ayrıca izlediğiniz videoyu
ses olarak indirebilme özelliği aracılığıyla de basit bir biçimde müzik listenizi de doldurabilirsiniz. YoutubePremium detaylarını taşıdığı için vazgeçilmez uygulamalar içindedır.

Newpipe 0.20.4 (indir) Youtube Reklamsız Premium MOD APK

YouTube‘da video izlemeyi seviyor fakat bunun için sezgisel, zengin özelliklere sahip ve gizlilik dostu bir uygulama mı istiyorsunuz? NewPipe, sinir bozucu reklamlar ve şüpheli izinler olmadan mobil cihazunuzda orijinal YouTube deneyimini elde etmek maksadıyla oluşturuldu.

Android için NewPipe Apk, popüler olarak YouTube Müşterisi olarak anılan, tamamen ücretsiz bir açık kaynak ve ayırt edici medya oynatıcı uygulamasıdır. Benzersiz uygulama yalnızca GitHub yahut FDroid yazılım havuzunda indirilebilir. Android cihazlar için uygun olan bu uygulama, heyecan verici özelliklere sahip bütün bir pakettir.

Newpipe 0.20.4 APK 

Yaygın olarak sarmaşıklar, stand-up komedileri, makyaj eğitimleri ve çok daha yükseksı gibi farklı tür videoları oluşturup keşfetmesiyle bilinen YouTube, dünya çapında en fazla kullanılan uygulamalardan biridir. NewPipe, YouTube’a müthiş bir alternatiftir ve her android kullanıcısı tarafından kullanılabilir. İlk olarak 2015’te piyasaya sürülen ve 2020’de kararlı bir biçimde piyasaya sürülen NewPipe, en zekice dizayn edilmiş özelliklerden birkaçıyla birlikte geliyor.

Bir cevap yazın