Türkçe Yama

New World sunucu transferi bölgeler arası geçişe izin vermeyecek

New World sunucu transferi bölgeler arası geçişe izin vermeyecek, Oyun severler için New World sunucu transferi bölgeler arası geçişe izin vermeyecek ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde New World sunucu transferi bölgeler arası geçişe izin vermeyecek ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

New World sunucu transferi bölgeler arası geçişe izin vermeyecek

Amazon’un heyecanla beklenen MMO’su New World sunucu transferi oyuna eklendi fakat pek oyuncuların beklediği gibi bir biçimde gelmedi. Amazon, 28 Eylül tarihinde New World Twitter hesabından yapılan bilgilendirmede bölgeler içinde geçiş yapılabileceğini ifade etmişti. Ayrıca New World dolu sunucularda karakter yaratma özelliğini de ikinci bir habere kadar devre dışı bırakmıştı.

New World sunucu transferi yalnızca aynı bölge içinde yapılabilecek

New World oyuncuları, oyun içindeki mağazadan bir seferliğine bedava verilecek bir eşya ile karakterlerinin başka bir sunucuya geçirebilecek. Lakin sunucu geçişi sırasında uyulması gereken kurallar var, bunlar geçilecek olan sunucu/dünyanın dolu olmaması,  bakımda olmaması ve geçiş yapacak oyuncu ile aynı bölge içinde yer alması.

New World sunucu transferi

Oyuncular, şirketin önceden “karakterlerinizi bölgeler arası geçirebileceksiniz” sözünden döndüğünü ifade ediyorlar.  Bundan dolayı bahsi geçen tweetin -28 Eylül tarihinde atılmış-  altı şu an kızgın oyuncular ile dolu. 

Sunucu transferi sırasında kişiliğinizin geliştirdiği kabiliyetleri, parası, evi vb. korunacak fakat satışa koyduğunuz eşyalar, arkadaş listeniz ve o an olduğunuz Company ile olan bağınız taşınmayacak. Bundan dolayı geçiş yapacak oyuncuların, geçiş yapmadan önce satış/alış için bekleyen herhangi bir eşyalarının kalmaması ve dahil oldukları Company’den ayrılmaları gerektiği belirtiliyor.

Konuveyair geniş bir şekilde bilgiyi New World sunucu transferi güncellemesi sayfasından okuyabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu