Türkçe Yama

New World sunucu problemlerine karşı Amazonun planı hazır

New World sunucu problemlerine karşı Amazonun planı hazır, Oyun severler için New World sunucu problemlerine karşı Amazonun planı hazır ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde New World sunucu problemlerine karşı Amazonun planı hazır ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

New World sunucu problemlerine karşı Amazonun planı hazır

Amazon’un büyük umutlar ile geliştirdiği New World sunucu problemlerinin kurbanı oldu. Yayına girdiği gün   600 bin eş zamanlı oyuncuyu aşan New World sunucuları bu ilgiye gereken karşılığı veremedi. New World Steam sayfasında bulunan incelemeler de bu yüzden “Çoğunlukla Olumsuz”a  çevrildi. Amazon’un bu probleme karşı kısa vadeli ve uzun vadeli olmak üzere iki planı yer alıyor.

New World sunucu problemlerini çözmek için Amazonun seçenekleri

Amazon, New World’ün çıktığı gün yayına girdiği gönderide, herkesin oyuna olabildiğince hızlı girebilmesi için şirketin kısa vadeli planının yeni sunucular oluşturup, var olan sunucuların da oyuncu kapasitelerini arttırmak olduğunu ifade etmişti. Firmanın uzun döneme yaymayı planladığı yöntem ise, önümüzdeki iki hafta boyunca oyunculara bedava sunucu değiştirme hakkı vermek.

New World sunucu problemlerine karşı Amazonun planı hazır

Amazon bedava sunucu değiştirme dönemi boyunca aşırı dolu sunuculardan az oyuncunun oynadığı sunuculara yaşanacak geçişler ile hem dolu sunucuların yükünün azaltılmasını hem de “az oyunculu sunucu” kalmayacağını bekliyor. Lakin oyuna giremeyen oyuncuların hepsi aynı “düşük popülasyonlu sunucuya” geçmeye kalkarsa işler Amazonun umduğu gibi gitmeyebilir.

İşler planlandığı gibi gitse dahi New World oyuncuları bir süre daha sunucu problemleri ile uğraşacak gibi görünmekte.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu