Türkçe Yama

New World oyuncuları birbirilerini banlatıyorlar

New World oyuncuları birbirilerini banlatıyorlar, Oyun severler için New World oyuncuları birbirilerini banlatıyorlar ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde New World oyuncuları birbirilerini banlatıyorlar ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

New World oyuncuları birbirilerini banlatıyorlar

Kötü niyetli New World oyuncuları, oyunun raporlama sistemini kötüye tercih ederek organize biçimde rakip Company oyuncularını 24 saatliğine banlatabildikleri belirtiliyor.

Bu organize davranışın özellikle büyük Company savaşları öncesinde, karşı Company’nin en iyi oyuncularına hatta yarısına uygulandığı ve Amazon’un bu hususta elinin kolunun şuan için bağlandığı ifade ediliyor. Dün, New World sunucu transferi özelliğinin yalnızca hali hazırda içinde bulunulan bölge için geçerli olduğunu öğrenmiştik.

New World oyuncuları raporlama sistemini kötüye kullanıyor

Aslını söylemek gerekirse online oyunlarda raporlama sisteminin kötüye kullanılması yabancı olduğumuz bir durum değil, neticede isteyen istediğini yazarak raporlayabiliyor veya organize biçimde bir oyuncu raporlanabiliyor. Lakin New World oyuncuları, rapor moderasyonunun işleyişinden şüpheli. New World moderatörleri ve müşteri temsilcileri birbiriyle çelişen mesajlar veriyorlar. 

New World oyuncuları

Banlanma sisteminin kötüye kullanılması ile ilgili Steam ve Reddit’te bir dolu şikayet mesajı yahut başlığı var. Konu ile alakalı bazı sosyal platform mesajları şöyle:

” 100 kişiden bir araya gelen Companymizde 50 oyuncu banlandı. Uzun uğraşlarla ele geçirdiğimiz bölgemizi, birileri art arda raporlama butonuna basabiliyor diye kaybetmemiz mi gerekiyor?”

” Bugün Company savaşımız var ve rakip Company oyuncuları, topluluğumuzun en iyi oyuncularını organize biçimde raporlayarak 24 saatliğine ban yemelerini amaçladılar.”

Amazon’un oyunun raporlama sistemine nasıl bir ayar çekeceğini zaman gösterecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu