Netflix v8.10.0 MOD APK 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Netflix v8.10.0 MOD APK 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Netflix, Inc. tarafından yayınlanan 25MB boyutundaki Netflix v8.10.0 MOD APK indirme linkini sizler için paylaştık. Netflix v8.10.0 MOD APK uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Netflix v8.10.0 MOD APK uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Netflix v8.10.0 MOD APK

Netflix, binlerce filmi ve diziyi çevrimiçi olarak ücretsiz izlemenize olanak tanır.

Netflix APK AÇIKLAMASI

Giriş gerektirmeyen eğlence uygulaması. Netflix APK, bir karar ile DVD kiralama şirketi olarak kuruldu. Şirket ardından dünyanın çevrimiçi ortama geçişinden yararlanarak yasal çevrimiçi akıştan etkili bir biçimde yararlanan ilk bireyler onlardı.

Netflix’ten önce, bir diziyi çevrimiçi izlemek istiyorsanız, olabileceken onu ya indirmişsinizdir veya yasadışı olarak yayınlamışsınızdır. Bu, eğlence endüstrisine milyarlarca dolara mal oluyordu ve buna son vermenin bir yolu olmadığı giderek daha açık hale geliyordu. Cevap? Her ay ufak bir ücret karşılığında yasal hale getirilmiş çevrimiçi akış. Netflix.

Netflix’in en iyi özellikleri


Netflix, binlerce filmi ve TV dizisini çevrimiçi olarak ücretsiz izlemenize olanak tanır. Cep telefonunuzda, Smart TV’nizde, laptopınızda yahut oyun konsolunuzda izleyebilirsiniz. Uygulama yalnızca diğer büyük ağlardan şovları da içermiyor – Netflix’in kendi ürettiği yahut finanse ettiği kendi “Orijinalleri” var.

Eğlence kapasitenizi ciddi biçimde yükseltmek istiyorsanız, Netflix sizin için doğru yoldur. Bu, şu anda Amazon, Disney ve Apple tarafından atlanan yeni bir trend yarattı, fakat bu rakiplerin hiçbiri şu ana kadar Netflix’in uygulamalarında sunduklarına yetişemedi.

İçerik. Netflix içerik olarak kimse eşleşemez. Uygulamada şu anda mevcut olan büyük TV şovlarının çoğu var. Yarışma giderek git gide artan bir biçimde kendi TV dizilerine yatırım yaparken (Mandaloryan düşünün), yine de Netflix’e mum tutmayı umut edemezler. Binlerce destansı dizi, film ve belgesele ulaşmak istiyorsanız, Netflix uygulamasını şimdi indirin.

Netflix v8.10.0 MOD APK 

Algoritmalar. Netflix, izledikçe siz ve zevkiniz ile ilgili daha fazla şey öğrenir. Seveceğinizi düşündüğü şovları ve filmleri size önermeye ekranlara gelecek. Bilim kurgu izlemeye devam ederseniz, Netflix yeni bilim kurgu sürümleriyle sizi hedef almayı öğrenecektir. Lakin bir kara deliğe düşeceğinizi düşünmeyin – sıkılmamanız için uygulamanın tavsiye ettiği dizi ve filmlerde her zaman çok sayıda varyasyon mevcuttur.

Netflix Çocukları. Çocuklarınız varsa, Netflix Kids onlara istedikleri tüm eğlenceyi sunmanın harika bir yoludur. Daha fazla grafik ve şiddet içeren şeyleri filtreleyecek ve uygulamayı çizgi film, anime ve çocuk dostu filmlerle dolduracaktır. Netflix’in keyfini çıkarırken çocuklarınızın herhangi bir kısıtlanmış içeriğe erişemeyeceğinden emin olabilirsiniz.

Orijinaller. Netflix Orijinalleri, uygulamadaki en iyi içeriklerden bazılarıdır – The Witcher, Orange is the New Black ve Altered Carbon gibi şovlar şemsiyenin altındaki daha eleştirmenlerce bi hayli beğeni alan şovlardan bazılarıdır. Sadece uygulamada ve prodüksiyonda daha birden fazla şeyin keyfini çıkarabileceğiniz bir çok harika Netflix Orijinali var.

Gizli kategoriler. Netflix’te standart kategoriler var ve çok daha spesifik olan gizli kategoriler var. Türk Ortaçağ Gerilim Filmlerinden Anime Dedektif Dizisine kadar her şeyi arayabilirsiniz. Bu gizli kategorileri bulmak için, Google’a “Netflix Gizli Kategorileri” yazmanız yeterli gelmektedir; tam anlamıyla aradığınız şeyi bulmak için aramak üzere harika kategorilerin tam bir listesini bulacaksınız.

Bir cevap yazın