NERF Epik Şakalar Hileli MOD APK [v1.9.6] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

NERF Epik Şakalar Hileli MOD APK [v1.9.6] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak HOMA GAMES tarafından yayınlanan 133MB boyutundaki NERF Epik Şakalar Hileli MOD APK [v1.9.6] indirme linkini sizler için paylaştık. NERF Epik Şakalar Hileli MOD APK [v1.9.6] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve NERF Epik Şakalar Hileli MOD APK [v1.9.6] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

NERF Epik Şakalar Hileli MOD APK [v1.9.6]

NERF Epik Şakalar Hileli MOD APK [1.9.6] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir diğer adı NERF Epic Pranks olan bu oyunu kesinlikle denemelisiniz.

NERF Epik Şakalar 1.9.6 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Tüm kilitler açık

Nerf silahları çocukların en sevdiği oyuncaklardan biridir ve onlara sahip olmak ister. Bu yalnızca bir oyuncak değil, bunun yanı sıra kullanışlı bir şaka aracıdır. Bundan dolayı bir çok insan şakaları için Nerf silahlarını kullanıyor. Bu, Homa Games’e  oyuncuların deneyimlemesi için NERF Epik Şakalar oyununu başlatması için ilham verdi . Bu oyun çok keyiflidir, bu yüzden oyun piyasaya çıktığında oyunculardan yüksek puan aldı. Bu oyun, oyunculara sıkıldıklarında eğlendirecekleri bir çok heyecan verici deneyim sunar.

NERF Epik Şakalar v1.9.6 MOD APK

Ben çocukken herkes yaramaz bir insandı ve eğlenmek için her zaman şakalardan hoşlanırdı. O vakitler her şeyi anlamayacak kadar ufaktük; sonra, büyüdüğünde her şey eskisi gibi görünmüyordu. Bu oyun, bir çocuğun duygularını tekrar yaşayabilmek için oyuncuları geçmişe götürecek. Oyuncular, herkese kahkaha getirmek için özgürce yaramaz oyunlar yapabilirler. Bu kimsenin unutamayacağı bir deneyim olacak.

NERF Epik Şakalar Apk oyun indir club

Diğer bir çok RPG oyununda, oyuncuya gerçekleştirmesi için bir çok karmaşık görev teklif edilecekse, NERF Epik Şakalar oyunu böyle değil. Oyuncuya o oyuna gelirken verilen tek görev, herkesi kazanması için şaka yapmaktır. Oyuncuların şaka yapmaları için araç bir nerf silahıdır. Oyuncular, kazanmak için yeterli sayıya kadar silahlarını rakibe nerf mermileri atmak için kullanacaklar. 

NERF Epik Şakalar Hile Apk

Oyuncuların karakterlerini çok fazla hareket ettirmelerine gerek yoktur; oyuncuların rakipleri vurmak için yalnızca ekrana tıklamaları gerekiyor. Bu basit oynanış sebebiyle oyun, eğlendirebilecek farklı yaşlardaki bir çok insan için uygundur.

Nerf Oyunları oyna

Oyuncuların ateş etmek için ekrana dokunmak için yalnızca parmaklarını kullanmaları gerekir, fakat o zaman oyun kolay bir şekildetir. Oyuncular oyunun zorluğunu hissetmeyecekler, bu yüzden oyun çok sıkıcı hale gelecek. Yani rakibe ateş ettiğinizde, ayağa kalkıp etrafı kontrol edecekler ve az önce şakayı yapan kişiyi arayacaklardır. 

NERF Epik Şakalar Apk indir

Oyuncular gözlerini temsil eden kırmızı bir ışık görecekler; oyuncuların bir şeyin arkasına saklanarak insanlara kırmızı ışık olmaktan kaçınmaları gerekir. Oyuncuya kırmızı ışık çarptığında, oyuncu yakalanır ve kaybolur.

Oyunda, oyuncuların herkesin etrafında oynayarak kendilerine meydan okumaları için bir çok değişik aşama var. Babalar, anneler, büyükanne ve büyükbaba gibi aile bireylerinden öğretmenler gibi diğerlerine ve daha fazlasına. 

NERF Epik Şakalar Apk Son Sürüm

Her etapta, oyuncu başka bir insana şaka yapmak zorunda kalacak ve oyuna meydan okumak daha zor hale gelecek. Oyunun oyuncuların rakibe vurması için ihtiyaç duyduğu nerf mermilerinin sayısı artacak ve oyunu tamamlayabilmek için daha dikkatli olmaları gerekiyor. Oyunun içeriği, oyuncunun nerede olduğuna bağlı olarak bir konumdan diğerine değişecektir.

NERF Epik Şakalar indir (MOD, Kilitler Açık)

Bir önceki android oyun

Hang Line Mountain Climber APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın