Ne Mutlu Mutlulara pdf oku indir

6
Ne Mutlu Mutlulara pdf oku indir

Ne Mutlu Mutlulara pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Roman türünde çıkarılan Ne Mutlu Mutlulara kitabını paylaştık. 152 sayfadan oluşan Ne Mutlu Mutlulara kitabının yazarı ise Yasmina Reza‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Ne Mutlu Mutlulara oku indir. Ne Mutlu Mutlulara pdf indir yandex, Ne Mutlu Mutlulara pdf indir idefix, Ne Mutlu Mutlulara PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Ne Mutlu Mutlulara Pdf indir

Ne Mutlu Mutlulara Kısa Özet

Adını Borges’in bir cümlesinden alan Ne Mutlu Mutlulara, artık hükmedemedikleri gündelik yaşamın girdabına kapılmış on sekiz kişiliğin art arda söz aldığı çağdaş bir insanlık komedisi. Gelecek hayallerinden vazgeçmiş, arzularını yitirmiş, hayatla yenişemeyen sıradan bireylerin aşkla, iktidarla, dostlukla, hastalıkla, başarıyla, ölümle, aileyle ilişkilerini kimi zaman derin bir melankoliyle kimi zaman da keskin bir mizahla mercek altına alan Yasmina Reza birbirine değen bu hayatlara sızmış.

Duygusal açmazlarıyla yüzleşen her yaştan kadınların ve erkeklerin boy gösterdiği on sekiz kişilik bu orkestrayı ustaca yöneten yazar ritim duygusunu hiç yitirmeden, ayrıntı kısmı ince ince işleyerek bu aksak hayatların ve yaralı bireylerin öykülerini sarsıcı ve hayret verici bir gerçekçilikle aktarmış.

Bir cevap yazın